Zooba Elmas Hileli Mod Apk İndir

Zooba Elmas Hileli Mod Apk İndir

Hayvanat bahçesinin kralı olmak için diğer hayvanları bu bahçeye gömmek zorundasınız. 10’dan fazla karakterin yer aldığı bu MOBA türü oyunda sizler 20 kişilik bir arenada tek başınıza yada takımınızla beraber çeşitli silahları kullanarak hayvanat bahçesinde planlı bir şekilde yada Allah ne verdiyse diyerek düşman üzerine yürüyüp, çatışacak ve tüm düşmanlarınızı gömerek, oyunu kazanmaya çalışacaksınız. Oyunda online olarak düşmanlarınızla çarpışıp onları gömdükçe karakterinizi geliştirecek ve kazandığınız çeşitli ödüllerle karakterinizi donatarak savaş alanında daha güçlü olmasını sağlayacaksınız.

Ayrıca oyunda klan sistemi de bulunmaktadır. İster bir klan kurun, isterseniz de bir klana dahil olarak klanınızda kilerle beraber daha hızlı bir şekilde karakterlerinizi yükseltebilirsiniz. Klanla beraber hareket etmeniz sayesinde daha hızlı gelişme sağlayabilirsiniz. Oyun ne kadar eğlenceli bir MOBA olsa da diğer oyunlarda olduğu gibi Zooba’da da bazı zorluklar mevcut. Hesabınızın seviyesini yükseltip, karakterlerinizi geliştirmek hemen olan bir şey değil. Ancak siz ziyaretçilerimiz çok ama çok hızlı bir şekilde hesap seviyesini yükseltip, karakterleri geliştirmesi için Zooba elmas hileli apk olarak paylaşıyorum. Sınırsız elmas hilesi ve skill hilesiyle karakteriniz için en özel eşyaları alıp, karakterinizi en güçlü silahla donatacak ve skilli sınırsız bir şekilde serice kullanarak tüm diğer hayvanları kolayca öldürüp, oyunun en iyisi olabilirsiniz.

Zooba Elmas Hileli Mod Apk İndir Zooba Elmas Hileli Mod Apk İndir Zooba Elmas Hileli Mod Apk İndir Zooba Elmas Hileli Mod Apk İndir

Paylaşmak Güzeldir
Drive Ahead! Full Hile Mod Apk v3.0.3 Hungry Shark World Full Hile Mod Apk v4.1.2
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.