Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678

zombie-castaways-para-hileli-apk-indir

Zombie Castaways Android Hile Mod Apk indir

Zombie Castaways Apk oyunun da sevdiği kız için insan olmaya çalışan bir zombinin, bir adayı nasıl yaşanılacak bir yere dönüştürdüğünü oyunu oynayacaksınız. Zombinin hayalinizdeki şehri kuracağınız bu Android oynunda sizler boş bir arazinin üzerine kendi şehrinizi inşaa edeceksiniz. Çalılıkların üzerinden yollar yapacak, binalar dikecek ve çeşitli çiçekler yetiştireceğiniz Zombie Castaways‘da işçileriniz zombilerden oluşacak. Bu sefer zombiler o kadar da tehlikeli olmayacak.
zombie-castaways-hile-apk-indir
Zombie Castaways Android oyunun da, Zombileri çeşitli alanlarda çalıştırarak çeşitli eşyalar kazanacak ve bunlarla binalar vs.. dikeceksiniz. Her tarafa zombilerin kol gezeceği oyunda şehrinizi en güzel bir şekilde süsleyecek ve şehrinizde yaşayanların bir birlerine aşık olmasını sağlayacaksınız. Oyunda para konusunda sorunlar yaşandığı için aşağıdaki linkten para hileli olarak paylaşıyorum. Böylece para konusunda bir sıkıntı çekmeden dilediğiniz gibi paranızı kullanarak şehrinizi daha hızlı bir şekilde kurabilirsiniz.
zombie-castaways-hile-apk
Zombie Castaways Apk oyunun da yaşanan maddi sorunlar ve oyunun genel zorlukları nedeni ile Zombie Castaways Full Hile dosyası ile beraber sunuyoruz. Artık Zombie Castaways Hileli Apk oyununu sorunsuz bir şekilde oynaya bilirsiniz. Zombie Castaways Mod Apk oyununun diğer versiyonlarını, Zombie Castaways Full Apk ve mod apk dosyaları ile beraber alttaki linklerde bulabilirsiniz. Zombie Castaways Hileli Apk dosyası içerisin de sınırsız para hilesi bulunmaktadır.

 

Zombie Castaways Full Hile Mod Apk

BOYUT : 96.6 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

blank

Paylaşmak Güzeldir
Magic Tiles 3 Full Hile Mod Apk v7.112.004 Roblox Android Full Hile Mod Apk v2.455.413788
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678