Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678
Yalghaar The Game Full Hile Mod Apk v3.2.1 - Full Hile APK indir

Yalghaar The Game Full Hile Mod Apk

Yalghaar filminin resmi oyunu. Gelecek nesillerin kaderi bu üst askeri komando operasyonuna bağlı. Rehineleri kurtarma, terörist saldırılarını etkisiz hale getirme, bomba ve mayınları yok etme, düşman intihar bombacılarını ve keskin nişancıları modern savaşta yok etme şansına sahip olacaksınız. Görevi çağırdığında, bu keskin nişancı oyununda silahlı savaş meydanındaki teröristleri öldüreceksiniz.
Yalghaar Mobile oyunun da bir  Komandosunuz, ülkeniz de görev yapmak terörist tehditler ve diğer tehlikelere karşı ülkenizi savunmak zorundasınız. Bu Android oyununda dünyanın farklı köşelerinde gizli muharebe operasyonlarına katılın. Huzurlu vatandaşları savun, rehineleri serbest bırak, teröristleri yok et. Elit bir takımın savaşçısının hayatına yönetin. Bir silahtan bir keskin nişancı tüfeğine ve bir el bombası fırlatıcısına kadar her türlü silah yardımıyla savaş becerilerinizi gösterin. Düşmanları izleyin ve beklenmedik saldırılarla yok edin.

blank

Yalghaar The Game Full Hile Mod Apk-3

Yalghaar The Game Apk Oyun Özellikleri:

-Yüksek kaliteli grafikler ve ses
– İlginç yerler ve bölgeler
– Geniş silah yelpazesi
– Kullanışlı kontrol sistemi
– Tehlikeli görevler
– Makineli tüfekler, alt makineli tüfekler, av tüfeği, keskin nişancı ve tabancalar arasından seçim yapmak için güçlü sanat silahları.
– Gerçekçi bir 3D ortamda 2 Taktik atıcı haritaları ayarlayın.
– Madalya kazanın ve silahlarınızı yükseltin. Düşman zayıf noktaları tespit edin.
– Gizli, topçu, keskin nişancı ve intihar bombacılarını içine alan düşmanların çeşitliliği.
– Lider kuruluna karşı yarışın ve diğer yüksek kalibreli oyuncular arasında zirveye çıkın.

blank

Yalghaar The Game Full Hile Mod Apk-1

blank

Yalghaar The Game Full Hile Mod Apk-4

Kendinizi oyunda ki askeri silahlarla donatın ve bu savaş oyununda ordunuzu zafere taşıyın. Düşman patronunu kovala ve bu aksiyon dolu 3D FPS’de onlara cehennem yolunu göster. Şaşırtıcı 3D grafiklerde militanlara ve teröristlere karşı mücadele.

Düşmanları vur ve ülkeni savun. Sen elit bir komando SSG’sin ve görev dediğin zaman, terörist öldürmeye gelince hiç kimsenin yokluğunu koruyorsun. Teröre karşı savaş tüm hızıyla devam ediyor ve bu Battlefield’da kahramanların şirketinize ihtiyacı var. Bu gerçekçi 3D FPS atıcı keskin nişancı savaş oyunu ile takımınızı yönlendirin.

Bu savaş oyununda, seni gizli bir karakter görevlere yönlendirecek, düşmanları öldür ve terörle mücadele et. Cephede gerektiğinde vücut zırhınızı ve el bombalarınızı kullanın. Bu modern savaş alanında kural yok. Adalete hizmet etmek ve tehditleri ortadan kaldırmak için gizli bir görevdesiniz.
Bu hızlı tempolu FPS shooter oyununda hayatınızı tehlikeye atın, tahakküm için mücadele edin. Sen acımasız bir terörist avcısın.

blank

Yalghaar The Game Full Hile Mod Apk-2

Yalghaar The Game Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Yalghaar The Game Full Hile versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linklerden Yalghaar The Game Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Yalghaar The Game Android oyununu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Yalghaar The Game Hileli Apk dosyası içerisinde Sınırsız Para Hilesi bulunmaktadır. Yalghaar The Game Mobile oyununu hileli olarak oynayabilir, oyun içerisinde istediğiniz gibi davranabilirsiniz.

 

Yalghaar The Game Full Hile Mod Apk

BOYUT : 94.5 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK): Yalghaar The Game Full Hile Mod Apk v3.2.1

APKSMOBI (MOD APK): Yalghaar The Game Full Hile Mod Apk v3.1.3

blank

Paylaşmak Güzeldir
Zombie Catchers Full Hile Mod Apk v1.0.28 Marvel Battle Lines Full Hile Mod Apk v1.5.0
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678