Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678

Vikings Gone Wild Full Hile Mod Apk indir

Vikings Gone Wild Apk EVERYDAYiPLAY Stüdyo tarafından yapılan stratejik oyunlar tarzında popüler ve sevimli bir oyun. Vikings Gone Wild, dünyanın dört bir yanındaki Android kullanıcıları tarafından milyonlarca kez indirilmiş ve en popülerler Android oyunlarından Chaplain Colonies gibi ünlü stratejik oyun gibi bir oyun, yaşamanız için Vahşi Vikinglerin komutasını alın!
Düşmanlarınıza saldırmak için askerlerinizi hazırlamak zorunda kalacaksınız, düşmanlarınız dünyadaki çevrimiçi oyuncular, arazilerini genişletmek ve kaynaklar toplamak için diğer bölgelere saldıracaklar! Arazinizi korumak için kendinize müdahaleci bir köy oluşturabileceğiniz yüzlerce farklı savunma kulesi vardır! Size saldıracak olan diğer kabilelerle savaşa hazırlanın!

blank

Vikings Gone Wild Full Hile Mod Apk indir

Dünyada ki çevrimiçi oyuncularla bağlantı kurarak sohbet yaparak, onlarla güzel dostluklar kurmanızı sağlar. Genel olarak, çevrimiçi stratejik oyun seviyorsanız, Viking Gone Wild Full Apk indir sizler için şüphesiz sevimli tasarım ve bağımlılık yapıcı oyun gibi görünüyor!

blank

Vikings Gone Wild Full Hile Mod Apk indir

Vikings Gone Wild Apk indir popüler PlayStation’da, oyunun popüler Colossus Kulübünden daha popüler olduğu düşünülen ve oyunun test edildiğini ve bunu söylediklerini söyleyerek 5.0’dan 4.2 puan aldı. Oyunda yaptığımız testte, büyük bir stratejik bir oyun ile yüzleştiğimiz sonucuna vardık ve onu görmezden gelmedik! Oyunun özellikleri, güçlerini yükseltme, düşmanları daha hızlı ortadan kaldırmak için sihirli öğeler kullanarak sohbet sayfası boyunca arkadaşlarınız ve küresel kullanıcılarla bağlantı kurarak çevrimiçi oyunculara saldırarak tüm dünyada düzinelerce kahramanın bulunmasını içerir. Süper ses efektleri ile çarpıcı HD grafik tasarımları sayesin de android cihazınız için yüksek hızlı sunuculardan en yeni ve en yeni oyunları indirebilir ve saatlerce izleyebilirsiniz!

blank

Vikings Gone Wild Full Hile Mod Apk indir

Zafer Puanları, esasen diğer oyunculara saldırarak, başarılı bir şekilde savunarak, Belediyenizi yenileyerek veya görevlerinizi tamamlayarak kazanacaksınız. Oyun, oyuncu sayısına bağlı olarak bir oyuncu 30 veya 40 Zafer Puanı’na ulaştığında sona erer. Fakat kazananı final puanı olan, 24 bonus puanı atfedildiğinde belirlenecektir.
Her dönüş sırasında birimleri veya savunma kulelerini satın almak, binaları dikmek ve diğer oyunculara saldırmak için elinizdeki kartları oynuyorsunuz. Ekonominize yatırım yapmak (binalar, özel kartlar) ve orduyu büyütmek arasında doğru dengeyi bulmanız gerekecek!
Kazanmanın tek yolu başarıyla birrilerine saldırmaktır ve her saldırı, saldırganın rakibinin savunma kapasitesini bilmediği ilginç blöf mekanizmaları içerir..

blank

Vikings Gone Wild Full Hile Mod Apk indir

Vikings Gone Wild Mod Apk dosyasını sunmamızın nedeni oyun içerisinde, geliştirmeleri yapmak ve bunları için gerekli olan altın, bira,iksir gibi özellikleri kullanmanız için sunuldu. Vikings Gone Wild Hack içerisinde kullana bileceğiniz birden çok full hile apk mevcut. İstediğiniz zaman bunları kullanarak savaşlarda üstünlük sağlaya bilirsiniz.

Vikings Gone Wild Apk oyun içerisinde yaşanan maddi sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Vikings Gone Wild Full Hile versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten Vikings Gone Wild Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Vikings Gone Wild Android oyununu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Vikings Gone Wild Hileli Apk dosyasın da aşağıdaki hileler bulunmaktadır.

Vikings Gone Wild Full Hile Mod Apk indir Mod Özellikleri:
– Altın Üretim Hızı x100000
– Bira Üretim Hızı x100000
– İksir Üretim Hızı x100000
– Insta Askeri Yapım

 

Vikings Gone Wild Full Hile Mod Apk indir

BOYUT : 48.1 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Strateji, Aksiyon

APKSMOBI (APK): Vikings Gone Wild Full Hile Mod Apk indir v4.4

APKSMOBI (APK): Vikings Gone Wild Full Hile Mod Apk indir v4.3.0.1

APKSMOBI (MOD APK): Vikings Gone Wild Full Hile Mod Apk indir v4.4

blank

Paylaşmak Güzeldir
Tap Titans 2 Full Hile Mod Apk v2.10.3 Dynasty Warriors Unleashed Full Hile Mod Apk indir v1.0.22.3
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678