Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678
UFB Ultra Fighting Bros Full Hile Mod Apk v1.1.12 - Full Hile APK indir

UFB Ultra Fighting Bros Full Hile Mod Apk

UFB Ultra Fighting Bros Full Hile Mod Apk

Tapps Games tarafından tasarlanan oyunda sizler dövüşçü karakterinizi seçerek mücadeleye başlayacaksınız. Sizler dövüşçü karakteriniz ile farklı modlar da oyuna girecek ve rakiplerinizi alt edeceksiniz. Serbest mod ile istediğiniz gibi dövüşün ve dövüşün tadını çıkarın, ister kariyer modunda en iyi savaşçı olmak için ilerleyin ve her dövüşte rakibinizi acımadan dövün, isterseniz de multiplayerdan girerek online olarak arkadaşlarınıza karşı mücadele edin. Karakterinizi geliştirin ve dövüşlere daha güçlü olarak çıkın. Kıran kırana dövüşlerin yer aldığı UFB Ultra Fighting Bros Mobile‘yi hileli olarak paylaşıyorum. Böylece oyuna tüm kilitler açık olarak girebilir ve tüm düşmanlarınızı alt etmeye başlayabilirsiniz.

blank

UFB Ultra Fighting Bros Full Hile Mod Apk-2

Eldivenlerinizi giyin ve arenaya adım atın, çünkü gecenin büyük savaşı zamanı! Ultra Dövüş Brosları büyük dövüş gösterisi için hazır! Tekli veya çoklu oyuncu modunu oynamayı ve biraz zorlu eğlence zamanı için hazır olmayı seçin. Bu destansı savaşı kazanabilir misin? Şimdi öğrenmek! OYNAMAK Her kavga en iyi üç oyun ve savaşçıların her turda 3 canı var. Arena duvarlarına tırmanın ve rakibinizi yukarıdan ele geçirmek ve onu ele geçirmek için bir strateji kullanmak için strateji kullanın. Savaşçılardan biri hayattan çıktığında yuvarlak biter. GÜÇ KILAVUZU Ultra Mücadele Bros’larının rakipsiz Güç Maçlarına erişmek için Güç Sürüsünün kilidini açın. Güç Maçları sırasında, kavgalar sırasında çok daha heyecanlı ve tahmin edilemez hale gelen birkaç öğe görünebilir.
üzerine eldiven koymak ve o gecenin büyük bir mücadele zamanı çünkü arenada içinde adım! Ultra Mücadele Bros büyük bir mücadele gösterisi için hazır! tek veya çoklu oyuncu modu oynamayı tercih ve bazı zor yendi eğlenceli bir zaman için hazır olsun. Bu epik mücadele kazanabilir mi? Şimdi öğrenmek!

blank

UFB Ultra Fighting Bros Full Hile Mod Apk-6

blank

UFB Ultra Fighting Bros Full Hile Mod Apk-5

UFB Ultra Fighting Bros Apk Nasıl Oynanır:
Her kavga bir best-of-üç playoff ve savaşçıları her turda 3 hayat var. bir hayat alarak, yukarıdan rakibin kapmak ve onu çözmek için arena ve kullanım stratejisi duvarları tırmanın. savaşçılarından biri hayatımızın bittiğinde yuvarlak biter.
GÜÇ MAÇLAR
Güç Maçları sırasında, çok sayıda ürün onları çok daha heyecan verici ve öngörülemeyen hale kavgalar sırasında gösterebilir Ultra Mücadele Bros rakipsiz Güç maçlar erişmek için Güç Version açın.
Güç bazı öğeler Maçlar:
• Sağlık – Seçim hayatını kurtarmak için
• Donma – Duvarlar kaygan yapar
• heyecanlandırmak – zemin elektriklendiriyor ve savaşçıları temas bir hayat kaybedersiniz
• Blackout – Bir sonraki hit kadar ışıkları kapatır
SEÇMELER
Mixed Martial Arts esinlenerek • Fun oyunu (MMA)
• Tek ve çok oyunculu modu: cihaza karşı ya da bir arkadaşınıza karşı oynamak
• Kolay ama zorlu oyun
• müthiş özel öğeleri ve yetkileri ile Güç Sürüm

blank

UFB Ultra Fighting Bros Full Hile Mod Apk-3

UFB Ultra Fighting Bros Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, UFB Ultra Fighting Bros Full Hile versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten UFB Ultra Fighting Bros Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık UFB Ultra Fighting Bros Android oyununu hileli olarak rahatlıkla oynayabilirsiniz. UFB Ultra Fighting Bros Hileli Apk dosyası içerisin de Bütün Kilitler Açık Hilesi bulunmaktadır.

 

UFB Ultra Fighting Bros Full Hile Mod Apk

BOYUT : 23.9 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI : UFB Ultra Fighting Bros Full Hile Mod Apk v1.1.12

blank

Paylaşmak Güzeldir
Ultimate Ninja Blazing Full Hile Mod Apk v2.6.1 Starside Celebrity Resort Full Hile Mod Apk v1.21
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678