Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841
Top Football Manager Full Hile Mod Apk v1.16.3 | Full Hile APK indir

Top Football Manager Android Full Hile Mod Apk-1

Top Football Manager Apk Oyun Açıklaması:

Şampiyonluğa aç olan on bir futbol yıldızından oluşan bir ekibe, Football Manager olmayı hayal ediyor musunuz? Yeni ücretsiz futbol kulübü sim Top Football Manager Android, sizin gibi spor sevenleri çok hoşuna gidecek olan bir oyun! Transfer listesindeki oyuncular için teklif verin ve onları araştırın, dünyanın dört bir yanından gerçek rakiplere karşı özel becerileri, test taktikleri ve oluşumları olan bir takım kurun ve eğitin ve maçı canlı 3D simülasyonda izleyin.

Üst düzey Futbol Manager, sürükleyici 3D grafikleri ve güçlü bir oyun motoru, Manager fantezinizi hayata geçirir. On bir oyuncuya komuta ederken çarpıcı oyunlar gerçek zamanlı olarak oynayın. Her hedef, zafer yolculuğunuzu bir adım daha ileri seviyeye taşıyacak.

blank

Top Football Manager Android Full Hile Mod Apk-3

Top Football Manager Full Apk oyunun da kulüp başkanı olarak, farklı formasyonları test edeceksiniz, rakibinize cevaben oynamak için oyuncu sıralamasını ve taktiklerini ayarlayacaksınız. Nihai gösterilerde puan almak için özel yeteneklere sahip bir futbolcuya talip olun. Lider tahtasın da üst sıralara tırmanmak için bir şampiyon ekip kurun.
Lig maçlarında dünyanın dört bir yanından gerçek rakiplere karşı yüzleşin. Takımınıza, Premier League, La Liga, Primeira Liga, Bundesliga, MLS’den resmi izin verilen forma giydirin ve takımınıza benzersiz bir tarz verin. Arkadaşlarınızla ağınızı büyütün, hediye alışverişi yapın ve dostça maçlarla ekip deneyimini geliştirin. Daha fazla ödül kazanmak için bir Futbol Birliği kurun veya katılın.

blank

Top Football Manager Android Full Hile Mod Apk

Top Football Manager Apk oyunu içerisindeki yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Top Football Manager Full Hile versiyonunu sizlere sunuyoruz. Aşağıdaki linkten Top Football Manager Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Top Football Manager Android oyununu FULL APK olarak oynayabileceksiniz.

blank

Top Football Manager Android Full Hile Mod Apk-4

blank

Top Football Manager Android Full Hile Mod Apk-5

 

 

Top Football Manager Full Hile Mod Apk

BOYUT : 99.5 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Spor, Aksiyon

APKSMOBI (APK): op Football Manager Full Hile Mod Apk v1.16.3

blank

Paylaşmak Güzeldir
Gta V Mobile Full Hile Mod Apk v1.7 Grim Legends 3 Android Full Hile Mod Apk v1.5
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841