Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678
Through the Ages Full Hile Mod Apk v1.5.4 - Full Hile APK indir

Through the Ages Android Full Hile Mod Apk-4

Through the Ages Apk, CGE Digital şirketi tarafından geliştirilen en iyi strateji oyunları arasında yerini alan bir oyundur. İlk çıkışın da PC platformunda yayınlanan ve Board Game Geek tarafından sunulmuş olan bir oyundur. PC platformunda sunulduğu zaman oldukça büyük başarılara imza attı, dünya genelin de her gün online olarak oynayan milyonlarca oyuncu var.
Through the Ages Android oyuna başlarken küçük bir kavimden büyük ve güçlü bir imparatorluk kurmaya çalışacaksınız. Bu aşamalar da ise kurduğunuz imparatorluğun ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduracaksınız. Ülkeyi idare ederken, yer altı ve yer üstü kaynaklarınızı da yöneteceksiniz. Saldırılara karşı koymak için ise güçlü bir orduya sahip olmanız gerekecek. İmparatorluğunuz da yaşayan insanların refahını yükselterek, yaşayacakları binaları ve evleri de geliştirmeniz gerekecek.
Kaynakları çok iyi idare etmeli ve doğru yerlere yönlendimelisiniz. Strateji oyunlarını daha önce oynamış iseniz kaynakları yönetmenin ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Para, altın, ağaç, yiyecek gibi etmenler bu tarz oyunlar da en önemli etkenlerdendir. Oyundaki zorluk, böyle geniş bir ormanda tek başınıza bu kaynaklardan istifade edememeniz, sizinle bu kaynakları paylaşmak isteyen bir çok sayıda rakip olacak, hak iddia etmek için birliklerin ve halkının dağılımını sağlamaya çalışın. Beklenmedik bir şekilde size saldıran düşmana karşı korumak için kuleler inşa etmeyi unutmayın. En güçlü ve uygar imparatorluğu kuranlar oyunun kazananları olacaktır.

blank

Through the Ages Android Full Hile Mod Apk

Through the Ages Full Apk oyunun da ayrıca, oyuncuların dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarıyla bağlantı kurmalarına, birlikte güçlü krallıklar kurmalarına, birbirlerinin evlerini izlemelerine ve potansiyel olarak değerli kaynaklarla kavga etmemelerine imkan tanıyan bir çevrimiçi çok oyunculu moda sahip. Oyunda yeni olduğunuzda oyun içi öğretileri okumayı unutmayın, böylece nasıl kolayca oynayacağınızı öğrenebilirsiniz.
Through the Ages Full Hile Mod Apk Oyun Özellikleri:
* Tüm zamanların en iyi strateji oyunlarından biri.
* Güçlü bir imparatorluk inşa etmek için yüzlerce farklı kart kullanılıyor.
* Kazanmak için istihbarat kullanın.
* Çevrimiçi arkadaşlarla rekabet etme
* Bir sürü farklı dili destekleme.
* Kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde yönetin.

blank

Through the Ages Android Full Hile Mod Apk-2

Through the Ages Apk oyunu içerisin de yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Through the Ages Full Hile versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten Through the Ages Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Through the Ages Android oyununu FULL APK ile rahatlıkla oynayabilirsiniz.

blank

Through the Ages Android Full Hile Mod Apk-1

blank

Through the Ages Android Full Hile Mod Apk-5

 

Through the Ages Full Hile Mod Apk

BOYUT : 99 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Strateji, Macera

APKSMOBI (APK): Through the Ages Full Hile Mod Apk v1.5.4

blank

Paylaşmak Güzeldir
Jungle Heat War of Clans Full Hile Mod Apk v2.0.14 Bullet Party Cs 2 Go Strike Full Hile Mod Apk v1.2.0
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678