Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678

Tekken 3 Full Hile Mod Apk (2)

Tekken 3 Android oyunu, diğer tekken dövüş oyunları gibi muhtemelen çok fazla dövüş oyunu oynayan herkes bu harika oyunu biliyor. Her zamanki gibi, rakiplerinize karşı alçak gönüllü olmayıp, yapacağınız kavgalar, kan ve şiddet içerisin de olacaktır. Göreviniz çok basit, bilinçsiz yere düşene kadar düşmanı yenmeniz gerekiyor. Bu oyun PS’de oynadıklarında daha çok hatırlanır, artık akıllı telefonunuzda yerleşik emülatör ile oynayabilirsiniz. Çeşitli dövüş oyunları hayranları tarafından çeşitli kahramanlar ve deniz kanı onaylanacaktır.
Tekken 3 Apk oyun meraklılarının çoğunun görüşüne göre, tüm zamanların yüksek kaliteli mücadelesi. Tekken üç, 1998’de Sony’nin bir konsolu için lanse edildi. Diğer yeni tekken oyunlarının aksine bu, spor modlarının en önemli çeşitliliğini sunuyor. Ama en heyecan verici bir arcade modudur. İçinde 12 savaşçıyı öldürdüğünüz anda, savaşacak yeni bir erkek ya da kadına verileceksiniz.
Tekken 3, Namco’nun önde gelen 3D dövüş oyunu serisinin üçüncü taksitidir. Arcade’den PlayStation’a dönüştürülen Tekken 3, System 12 board adı verilen teknolojiyle koştu. Bu, PlayStation’a neredeyse özdeş olan Namco’nun 11 Sisteminden daha iyi bir adımdır. İşin sırrı, konsolun mimarisi ve teknolojisine uygun bir dönüştürme yapmaktı ve bunu yaptılar.

blank

Tekken 3 Full Hile Mod Apk (3)

Tekken 3’ün dövüş stilleri, sokak dövüşünden güzel eski oryantal dövüş tarzlarına kadar uzanmaktadır. 20 artı karakterlerin her biri, bir kısmı yeterince kullanılmadan önce ustalaştırılması gereken farklı bir stile (Kung Fu, Capoeira) sahiptir. İlk başta, seçebileceğiniz 10 savaşçınız var ama bireysel hikaye / arcade modlarını tamamlarken, o kişinin meslektaşını açacaksınız. Hikayeleri çeşitli intro ve son sinematik dizilerle temsil edilir.

Önceki Tekken başlıklarında olduğu gibi, her karakterin gerçekleştirebileceği çok sayıda hamle vardır. Atışlar (yakın dövüş için), yumruklar ve çengeller ve (hem hava hem de toprak) tekmelerden oluşur. Oyuncuların oyunu kontrol etmek için kullanılmasına yardımcı olmak için, her bir savaşçının hareket listesine bir duraklatma menüsü aracılığıyla herhangi bir zamanda erişilebilir.

blank

Tekken 3 Full Hile Mod Apk (3)

Oyuncular, oynanabilecek birkaç oyun stili seçeneği sunarlar: Arcade, Versus, Team Battle, Time Attack, Tekken Force, Practice ve gizli bir Plaj Topu modu (topu kuma dokunmasını kimden koruyacaklarını görmek için bir yarışma). Arcade versiyonu basittir ve takım savaş modu size ya da bir arkadaşınıza savaşçılardan oluşan bir takım seçip tek tek savaşa girmeye izin verir. Seriye yeni olan Tekken Force modu – bir Final Fight’tan ilham alan yan kaydırma aksiyon oyunu. Dört seviye içerir ve bunları tamamladıktan sonra size bir sayaç verilir. Belirli bir süreyi tamamladığınızda, özel bir karakter tanıtılır ve kilidi açılır.

blank

Tekken 3 Full Hile Mod Apk (4)

Tekken 3 Apk oyunu içerisinde kullanıcılarımızın yaşamış oldukları maddi sorunlar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Tekken 3 Full Hile versiyonunu paylaşıyoruz. Aşağıdaki linklerden sizin cihazınıza uyumlu olan Tekken 3 Mod Apk dosyasını indirip kurun. Tekken 3 Hileli Apk içerisin de bütün kilitler açık hilesi bulunmaktadır. Ayrıca Tekken 3 Mobile Apk‘nın yeni çıkan orjinal versiyonunu da eklemiş bulunuyoruz.

 

Tekken 3 Full Hile Mod Apk

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Strateji, Aksiyon

BOYUT : 19.5 MB

APKSMOBI (MOD APK): Tekken 3 Full Hile Mod Apk v1.0

blank

Paylaşmak Güzeldir
Troll Face Quest Unlucky Full Hile Mod Apk v1.3.1 Ace Fishing Wild Catch Android Full Hile Mod Apk v3.1.2
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678