Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678
Streamer Life Simulator Para Hileli Mod Apk İndir - Full Hile APK indir

Streamer Life Simulator Para Hileli Mod Apk İndir

Streamer Life Simulator Para Hileli Mod Apk İndir – %100 Çalışıyor

Son zamanlarda yayıncılık oldukça popüler bir meslek haline geldi. YouTuber olup, oyun oynayarak para kazanmak çok kişinin istediği ama çok kişinin de yapamadığı sadece hayalinde kalan bir şey. Ancak Streamer Life Simulator, size hayallerinizi gerçekleştirmenize imkan tanıyan yeni ve eğlenceli bir yayıncılık oyunu. Sizler oyunda eski bir bilgisayarla yayıncılığa başlayacak ve zirveyi elde etmek için kademe kademe ilerleyeceksiniz. İlk önce elinizdeki bilgisayarın parçalarını daha yeni parçalarla değiştirmek için çok çalışacak ve videolar yükleyerek, abone ve izleme kasacaksınız. İzlenmeniz ve aboneleriniz arttıkça kendinize daha iyi bir bilgisayar toplayabileceksiniz. İnternetinizin yetersiz geldiği durumda bulunduğunuz varoş mahallesini değiştirecek ve alt yapısı daha iyi olan bir mahalleye ve daha güzel bir eve taşınarak daha hızlı bir bağlantıya sahip olacaksınız. Daha iyi bir bağlantı sayesinde çektiğiniz videolarınızı daha hızlı yükleyerek, zamandan kar elde edebileceksiniz.

Streamer Life Simulator‘da bazen yayıncılıkta işler yolunda gitmeyebiliyor. Bu sefer de bilgisayarınıza daha iyi bir parça almak yada yeni bir oyun almak için paranız yetersiz kalabiliyor. Bu sebeple oyunda ek işlerde yaparak, eksik parçalarınızı yada oyunlarınızı satın alarak, yayıncılık işinize daha büyük bir yatırım yapabileceksiniz. Ayrıca oyunda kendinize ait bir aracınız da olacak ve bulunduğunuz bölgeyi aracınızla geze bileceksiniz. Kendinize bir evcil hayvan sahiplenerek, yayıncılıkta sıkıldığınızda hayvanınızla ilgilenebilirsiniz.

Streamer Life Simulator’de popüler bir yayıncı olup, çok paralar kazanmak için emek verip zaman harcamanız gerekmekte. Bu durum için vakti olmayan kullanıcılara Streamer Life Simulator para hileli apk olarak indirmeleri için paylaşıyorum. Oyunu sizlere paylaştığım bağlantı seçeneklerinden sms onayı sonrasında indirerek, sınırsız para hilesine sahip olacak ve başlar başlamaz, en iyi bilgisayarı toplayabilir, dilediğiniz eve sahip olabilir ve istediğiniz kadar oyun alabilirsiniz.

Streamer Life Simulator Hileli Mod Apk İndir

Streamer Life Simulator Hileli Mod Apk İndir

Streamer Life Simulator Hileli Mod Apk İndir

Streamer Life Simulator Para Hilesi

Streamer Life Simulator Hileli Mod Apk İndir

Streamer Life Simulator Hile

Streamer Life Simulator Hileli Mod Apk İndir

Streamer Life Simulator Mod Para

Pes 2015 İndirme Linkleri

BOYUT : 44 MB

ANDROID : 4.4 ve Üzeri

SÜRÜM : 1.6

blank

Paylaşmak Güzeldir
Vampire’s Fall Origins PARA Hileli Mod Apk İndir Getting Over It with Bennett Foddy Hile Apk İndir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678