Stack Jump Full Hile Mod Apk

Stack Jump Android Apk oyunu, Voodoo şirketi tarafından geliştirilen yeni bir oyun. Bu oyunun ilgi çekici olması basit oyun olma özelliği bulunmasıdır. Oyunun çok gelişmiş 3D grafiklerle tasarlanmış oyunlar gibi play store de oyun 100.000’den fazla indirilmesi olmuştur.

Stack Jump Full Hile Mod Apk

Stack Jump Full Hile Mod Apk

Uzun zamandır, basit eğlence oyunları hiç bu kadar ilgi çekici olmamıştır. Strateji ve ya RPG oyunları oynarken, belirli bir zaman sonra sıkılıyor ve ilgisiz hale geliyorsunuz. Bu boşluğu fark eden Voodoo, basit eğlence ürünlerini sürekli olarak piyasaya sundu.
Her şeyden önce, oyun açısından, Stack Jump Apk, eğlenceli bir oyun ve tamamen yeni bir şekilde üretilmiştir. Kullanıcılar android cihazın ekranın da gelen tuğlanın üzerinden atlatmak için ekrana dokunarak karakterlerini kontrol etmelidir, sonra karakter tuğlanın üzerinden atlayarak gelen tuğla karakterin altına gelecektir. Üzerinde durduğunuz tuğlaların her biri bir puan sayılır, bu nedenle mümkün olduğunca en yüksek tuğlayı üst üste oluşturmaya çalışın.

Stack Jump Full Hile Mod Apk

Stack Jump Full Hile Mod Apk

Grafikler açısından 3B grafikler iyi seviyede, parlak resim efektli sayesinde de karakterlerde çok eğlencelidir. Oyunun 20’den fazla karakter içermesi ve 30’dan fazla seviyeyi geçmeniz gerekecektir.
Stack Jump Apk oyununun şu anlık her hangi bir Stack Jump Full Hile versiyonu veya Stack Jump Mod Apk dosyası bulunmamaktadır. Stack Jump Hileli Apk versiyonu çıkması durumun da siteye yüklenecektir.

Stack Jump Full Hile Mod Apk

 

Stack Jump Full Hile Mod Apk

BOYUT : 37.9 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Zeka

APKSMOBI (APK): Stack Jump Full Hile Mod Apk1.1.3

Paylaşmak Güzeldir
Geometry Dash Full Hile Mod Apk Ultimate SpiderMan Total Mayhem HD Android Full Hile Mod Apk v1.0.2
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.