Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678

Sonic Dash Go Full Hile Mod Apk

Sonic Dash Apk, Hardlight tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan sonsuz bir koşucu platform oyunu. Yalnızca cep telefonlarında yayınlan ilk serisi 2012’de ki Sonic Jump’un yeniden oluşturulması için, Hardlight tarafından geliştirilen Sonic The Hedgehog serisinde ki ikinci oyunu.
Sonic Dash Go Android oyunu çarpıcı 3D ortamlarda, yolunuza çıkan altınları toplayarak koşuyorsunuz. Bu hızlı ve çılgın sonsuz koşu oyununda zorlu engellerin üstünden ve altından yolunuza devam edin.
Sonic’in inanılmaz derecede hızlı hareket etmesini sağlayın, böylelikle delirmiş bir hızda koşmanıza ve yolunuzdaki her şeyi yok etmenize izin verin!
Sonic’in inanılmaz yeteneklerini kullanın, engelleri aşmak ve döngüleri etrafında hızlandırmak için bu yeteneklerinden yararlanın.
Sonic’in en büyük rakiplerinden ikisine, her zaman planlanan ve kurnaz Dr. Eggman’a ve Sonic Lost World’den ölümcül Zazz’a karşı yüzleşin! Sonic’in çevikliğini ve hızını kullanın, çok geç olmadan bu kötü adamları yıkmak için kullanın!

blank

Sonic Dash Go Full Hile Mod Apk-2

Sonic Dash Go Full Apk içerisinde verilen özel yetenekleri kullanarak, oyun içerisin de çok daha yüksek puanlar toplayabilirsiniz. Benzersiz misyonları tamamlayarak puan kazanımınızı artırın veya günlük zorlukları tamamlayıp, günlük Spin oynamakla Red Star Rings ve ilave karakterler de dahil olmak üzere şaşırtıcı ödülleri kazanın.

blank

Sonic Dash Go Full Hile Mod Apk

Sonic Dash Go Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Sonic Dash Go Full Hile versiyonunu sizlere sunuyoruz. Aşağıdaki linkten Sonic Dash Go Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Sonic Dash Go Android sayesinde oyunda hiç zorlanmayacaksınız. Sonic Dash Go Hileli Apk dosyası içerisin de Sınırsız Para Hilesi + Bütün Kilitler Açık Hilesi ve Reklamsız bir şekilde oynama hilesi bulunmaktadır.

 

Sonic Dash Go Android Full Hile Mod Apk

BOYUT : 83.9 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Yarış, Aksiyon

APKSMOBI (APK): Sonic Dash Go Android Full Hile Mod Apk v3.8.4

APKSMOBI (APK): Sonic Dash Go Android Full Hile Mod Apk v3.8.3

APKSMOBI (APK): Sonic Dash Go Android Full Hile Mod Apk v3.8.1

APKSMOBI (APK): Sonic Dash Go Android Full Hile Mod Apk v3.8.0

APKSMOBI (APK): Sonic Dash Go Android Full Hile Mod Apk v3.7.3

blank

Paylaşmak Güzeldir
Truck Evolution Offroad 2 Full Hile Mod Apk v1.0.8 The Tiger Full Hile Mod Apk v1.4
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678