Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678
Smashing Four Para – Elmas Hileli Mod Apk İndir - Full Hile APK indir

Smashing Four Para - Elmas Hileli Apk İndir

Smashing Four Para – Elmas Hileli Apk İndir Android Mod, 1v1 kapışmalara hazır ol. Bu oyunda savaş stratejin ile bilardo yeteneğini birleştirmek zorundasın! Neden mi? Oyunda kartlarınla mücadele ederken rakibine bilardo fiziği alt yapısıyla saldıracak ve hedefi tutturmaya çalışacaksınız. Eğer hedefi tutturabilir isen ve stratejin de doğru olursa rakibine büyük hasar vurabilirsin. Rakibine vuracağın büyük hasarla onu arenada paramparça hale getirerek, oyunu kazanabilirsin. Rakibini yenip, galibiyetler elde ettikçe kupaları ve ödülleri kazanacak, böylece sıralamada yükselebilecek ve kazandığın ödüller sayesinde daha yeni kartların kilidini açarak öncekinden daha güçlü kartlara sahip olabilirsin. Ne kadar çok kart elde edersen, daha çok hamle yapma imkanı yakalayabilir ve böylece rakibini parçalamak için daha çok şansa sahip olabilirsin.

Her oyunda olduğu gibi Smashing Four‘da da oyun içerisinde bazı zorluklar bulunuyor. Özellikle de para ve elmas bulmak oldukça zor olabiliyor. Zaten oyunda bunlardan sınırsız elde ederken oyunun kralı olabilirsin ki bu şansı biz siz ziyaretçilerimize veriyoruz. Sizlere paylaştığımız hileli apk indirme seçeneklerinden oyunu indirin ve oyuna sınırsız para hilesi ve elmas hilesiyle başlayarak markette satılan dilediğiniz ürünü alıp hesabınızı hızla geliştirerek sıralamada en üst sırayı alıp en güçlüsü olabilirsiniz.

Smashing Four Para - Elmas Hileli Apk İndir Smashing Four Para - Elmas Hileli Apk İndir Smashing Four Para - Elmas Hileli Apk İndir

Pes 2015 İndirme Linkleri

blank

Paylaşmak Güzeldir
Etiketler

Creative Destruction Hileli Mod Apk İndir Golf Battle Para – Elmas Hileli Mod Apk İndir 1.13.1
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678