Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678

Rusty Lake Paradise Android Full Hile Mod Apk

Rusty Lake Paradise Apk oyunu bir macera oyunudur. Yapımcılığını Rusty Lake stüdyosunun üstlendiği oyun da, Eilander ailesinin en yaşlı oğlu Jakob, annesinin vefatından sonra Cennet adasına geri dönüyor. Onun gizemli ölümünden bu yana, ada istilacılar tarafından lanetli gibi görünüyor. Jakob’un annesinin gizli anılarını bulun ve hastalıkları durdurmak için garip aile ayinlerine katılın. Oyun esnasında karşımıza çok değişik yaratıklar ve insanlar çıkacaktır. Sizleri zorlayacak bir sürü görevler de cabası. Uzun soluklu bir macera oyunu olan Rusty Lake Paradise Android, sizlere zamanın nasıl geçtiğini anlamadan laneti ortadan kaldırmanızı sağlayacaktır.
Rusty Lake Paradise, bu tarz oyun serisinin 3 versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Diğer versiyonları ise, Rusty Lake Hotel ve Rusty Lake: Roots şeklinde sıralanmaktadır. Tıklama ve bulmaca temeline dayanmaktadır.

blank

Rusty Lake Paradise Android Full Hile Mod Apk-4

Görsel grafikler açısından 2D grafikleri, gerçekçi ses efektleri oyunun biraz daha kullanıcılarına ilgi çekmesini sağlıyor. Oyun oynarken karakterinizin kontrollerini çift parmak ile sağlanmanı gerekmektedir.

blank

Rusty Lake Paradise Android Full Hile Mod Apk-3

Rusty Lake Paradise Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Rusty Lake Paradise Full Hile versiyonunu sizlere sunuyoruz. Aşağıdaki linkten Rusty Lake Paradise Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Rusty Lake Paradise Full Apk olarak oynayacağınız oyunda hiç zorlanmayacaksınız.

blank

Rusty Lake Paradise Android Full Hile Mod Apk-2

 

Rusty Lake Paradise Full Hile Mod Apk

BOYUT : 95.1 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK): Rusty Lake Paradise Full Hile Mod Apk v1.0.14

APKSMOBI (APK): Rusty Lake Paradise Full Hile Mod Apk v1.0.13

blank

Paylaşmak Güzeldir
Pokemon Go Android Full Hile Mod Apk v0.111.4 Robbery Bob 2 Double Trouble Full Hile Mod Apk v1.6.4.1
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678