Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841
Rage of the Righteous Full Hile Mod Apk v2.2.6 | Full Hile APK indir

Rage of the Righteous Hile Mod Apk-3

Rage of the Righteous Apk yeni bir Rol Oynama oyunu. Maymun Kral efsanesinden esinlenerek yapılmış bir MMO oyunu. Gerçek gücü arayan kahramanımız, bu güce kavuşmak için kıtalar boyunca savaşlara katılmak zorunda. Hikaye modun da geniş bir oyun yelpazesi içerisinde, çeşitli arenalar da bir çok esrarengiz yaratıklarla savaşacaksınız. Oyun içerisinde ilerledikçe tecrübe kazanacaksınız ve önünüze çıkan düşmanlarınızı zorlanmadan yeneceksiniz. Çeşitli oyun yetenekleri, esnek dövüş sistemi ve kendi becerilerileriniz ile Rage of the Righteous Android oyunundan memnun kalacaksınız.
Rage of the Righteous apk güç yolunda, geniş ve büyüleyici zindanlara katıllarak ve dünya PvP etkinliklerini açın, efsane canavarları ve patronları avlayın! Kendi yeteneklerinizi gösterebileceğiniz iki silah seçerek kendi dövüş stilinizi seçin ve bunları savaş esnasında rakiplerinize karşı kullanın ve ayrıca dövüş stiliniz ile silah yeteneklerinizi eşleştirin, istediğiniz gibi bir dövüş tarzı yaratın.
Kullanabileceğiniz silahlar, yaylar, bıçaklar, mızraklar gibi bir çok silahı istediğiniz gibi eşleştirilebilirsiniz.
3 farklı ulus devletten birine katılın ve halkınızı çeşitli şekillerde temsil edin. Çevrim içi oyun modu ile gerçek zamanlı PvP’de rakiplerinize karşı arenalarda savaş açın, isterseniz kendi imparatorluğunu kur ve diğer oyuncular senin emrin altına girerek onlarla birlikte, harita boyunca Legendary World Boss’ları avlayın, ancak diğer oyunculara dikkat edin, savaşınız esnasında sizleri arkadan vurmasınlar.

blank

Rage of the Righteous Hile Mod Apk-1

Rage of Righteous Apk Özellikleri:
– Yalnız oyun modu.
– 6 bölüm boyunca destansı bir serüven anlatan 45+ benzersiz zorluk seviyesi.
– Esnek Combat System
– Slash savaş deneyimi içinde anında silah değiştirin!
– Takım oluşturun
– Savaşta tarafınıza güçlü müttefikleri seçin ve çağırın!
– Dünya PvP oyun modu açık

blank

Rage of the Righteous Hile Mod Apk-2

Rage of the Righteous Apk oyunu içerisinde kullanıcılarımızın yaşadığı atak ve savunma sorunları ve genel zorluklar nedeniyle, Rage of the Righteous Full Hile versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten Rage of the Righteous Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Rage of the Righteous Android oyununu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Rage of the Righteous Hileli Apk dosyası içerisin de Attack / Defense / No Skill Cooldown hileleri bulunmaktadır. Sunduğumuz diğer Hileli apk modlarına ilave olarak bekleme ve beceri hilelerini de Rage of the Righteous Full Hile Mod Apk oyunu içerisinde bulacaksınız.

Rage of the Righteous Full Hile Mod Apk

BOYUT :.345.8 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK+DATA): Rage of the Righteous Full Hile Mod Apk v2.2.6

APKSMOBI (APK+DATA): Rage of the Righteous Full Hile Mod Apk v2.2.5

blank

Paylaşmak Güzeldir
OffRoad Drive Desert Android Full Hile Mod Apk v1.0.6 Radiation Island Full Hile Mod Apk v1.2.2
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841