Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841
Outlast 2 Full indir + Torrent - PC | Full Hile APK indir

Outlast 2 Full indir + Torrent

Outlast 2 Full indir + Torrent

2013 yılında ilk oyunu ile çıkan Outlast, korku oyunlarına çok başka bir boyut getirmiş ve dini öğeler ile insan psikolojisini en iyi şekilde kullanarak bizleri korkutmayı çok iyi başarmıştı. Şimdi ise 2. oyunu ile karşımıza çıkan Outlast bu sefer oyunculara çok başka bir hikaye sunuyor. 1978’de meydana gelen Jonestown katliamı denilen bir tarikatın toplu bir şekilde intiharını konu alıyor. Tarihin en büyük katliamı olan Jonestown’ın hikayesi oyuna uyarlayan Red Barrels, korku derecesini de oldukça arttırıyor.

Daha yüksek grafiklere ve gerçekçi efektlere sahip olan Outlast 2‘de bir gazeteci olarak elimize kameramızı ve yanımıza hamile olan eşimizi alarak Arizona’nın ormanlarının derinlerine inerek burdaki cinayetleri araştıracağız. Sadistler ile çevrili bu ormanda iki farklı görüşte tarikat yer alıyor. Siz ise buradaki cinayetlerin perde arkasını tüm dünyaya duyurmaya çalışırken, hamile işiniz kaçırılır. Artık tam bir hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz oyunda eşinizi aramaya çıkacaksınız. Bir tarikat eşinizin çocuğunun lanetli olduğunu düşünerek eşinizi canlı canlı gömüp yemek isterken, diğer tarikat ise Tanrı’ya karşı çıkmak için çocuğun doğmasını ister. Tüm kafayı sıyırmışların bulunduğu bu bölgede tamamen savunmasız bir şekilde elinizde sadece kamera ile hayatta kalmaya çalışacaksınız. Bu sırada ise midenizin kaldıramayacağı şeylere tanıklık edeceksiniz. Cinsel istismarlar, çocuklara şiddet, fiziksel ve psikolojik işkencelerin yer aldığı oyunda her taraf kan ve insan parçaları ile dolu.

Oyunda oldukça sessiz bir şekilde çıt çıkarmadan yürümeniz gerekecek. En ufak bir ani hareketiniz ile çıkan çıt sesi ile yaratıkları peşinize takabilirsiniz. Sadistik öğelere fazlası ile yer verilen oyunda sizler büyük anlamda gerilim dolu anlar yaşayacaksınız. Eğer ki ben korkmam vs.. diyorsanız bu aniden karşınıza çıkan yaratıkların, korkutucu ses efeklerin ve etraftaki et parçalarının yer aldığı Outlast 2 Full indirerek ışığı kapatıp, kulaklığınızı takarak oynamaya başlayabilir ve gerilim dolu bu atmosfer de oyunu kendinizi verip oynayarak korku dolu anları yaşamaya başlayabilirsiniz.

Outlast 2 Full indir Outlast 2 Full indir Outlast 2 Full indir Outlast 2 Full indir Outlast 2 Full indir

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10, 64-bits
İşlemci: Intel Core i3-530
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1GB VRAM, NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible
İlave Notlar: Targetting 720p @ 30 fps

Full indir

BOYUT : 17 Cigolayt

MEGA (TEK LINK) : OUTLAST 2 FULL

DRIVE (TEK LINK) : OUTLAST 2 FULL

PARTLI : OUTLAST 2 FULL

TORRENT : OUTLAST 2 FULL

TÜRKÇE YAMA : İNDİR

blank

Paylaşmak Güzeldir
GX Motors Apk – Para Hileli Mod v1.0.48 CHOMAR Antivirüs ve Güvenlik Apk indir v1.01.1025
2 Yorum
  1. Yazar
    hamza

    merhaba

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841