Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678
Online Soccer Manager (OSM) 2021 Para Hileli Mod Apk - Full Hile APK indir

Online Soccer Manager (OSM) 2021 Para Hileli Mod Apk İndir

Ne kadar iyi teknik direktör olduğunu görmeye hazır mısın? Bir takım seç ve o ligde yükselmek için hemen gerekli imzaları at ve sözleşmeyi başlat. İster iyi bir takımla, ister alt liglerde bulunan kötü bir takımla başla ve o takımı en iyi şekilde yönet. Takımın için gerekli oyuncuları transfer etmek için açık arttırmaya katıl, en iyi oyuncuyu kapmaya çalış. Aldığın oyuncuların takımla uyumlu olmasını sağlamak için gerekli pozisyonlarını kontrol et. Takımını antremana çıkar, taktik belirle ve maçlara tam teşeküllü bir şekilde hazırla. Oyuncuların morallerini yüksek tutmaya çalış. Aksi halde tam performans alamayabilirsiniz ve bu da yenilgilere sebep olabilir. Takımını en iyi şekilde hazırladıktan sonra da maçlarda art arda galibiyetler kazanarak ligde birinci olmaya çalış ve sezonu şampiyonluk kupalarıyla kapat.

Oyunda takımı seçtikten sonra geliştirmesi zor olabiliyor. Özellikle de transfer yapmak için çok paralar gerekiyor, aksi halde kötü oyuncularla devam edebiliyorsunuz. Ancak siz bunların hiçbiriyle uğraşmayacaksınız. Çünkü Online Soccer Manager yani OSM‘yi sınırsız para hileli apk olarak sizlerin indirmesine sunuyorum. Oyunu hileli apk indirip, cihazlarınıza kurduktan sonra sınırsız para hilesiyle rakip takımlara göre en yüksek teklifleri vererek en kötü takıma bile en iyi oyuncuları alıp, lig de en iyi takımlara fark atarak yenebilirsiniz.

Online Soccer Manager (OSM) Hileli Apk Online Soccer Manager (OSM) Hileli Apk Online Soccer Manager (OSM) Hileli Apk Online Soccer Manager (OSM) Hileli Apk

Pes 2015 İndirme Linkleri

blank

Paylaşmak Güzeldir
Lords Mobile Full Para Hile Mod Apk v2.43 Mobile Legends Bang Bang Full Hile Mod Apk v1.5.70.6241
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678