Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841
Online Kafa Topu Hileli Apk indir | Full Hile APK indir

Online Kafa Topu Hileli Apk indir

Online Kafa Topu Hileli Apk oyunu basit ama eğlenceli bir apk oyun. Kullanıcıları bu oyun için bir çok hileli apk versiyonları ile oynamaktadır. Basit bir şekilde oyunun anlatımı ise, oyuncuların kullanabileceği üç düğme vardır: Biri atlamak için, bir diğeri ile topa kafa vuracaksın, bir tanesi de hızlı bir atış için, rakibinizi kandırmak için çok kullanışlı özellikler ilave edilen Online Kafa Topu Apk oyun içerisin de size sunulan özel güçleri de aktif ederek oynama şansınız bulunmaktadır.

blank

Online Kafa Topu Hileli Apk indir

Tek başına oynamak Online Kafa Topu Hileli Apk’da bir seçenektir ancak oyunun çevrimiçi modunda gerçek eğlenceler başlar. Burada, farklı seviyelerdeki oyunculara karşı yüzleşeceğiniz ve becerilerinizi tüm dünyadaki insanlara karşı göstermek için bir çok farklı turnuva olacak. İyi olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Profesyonel bir şampiyonada oynamayı deneyin.

blank

Online Kafa Topu Hileli Apk indir

Online Kafa Topu Apk‘da, kontrol etmek için yüzlerce farklı karakter bulacaksınız, bunlardan bazıları ünlü futbol yıldızlarının kopyalarıdır. Ayrıca, farklı ekipmanlarla oynamaya alışacaksınız ve isteğinize göre kendi tarzını tamamen kişiselleştire bileceksiniz.

Online Kafa Topu Hileli Apk indir, yalnızca gol atmak ve puan almak için değil, aynı zamanda çok eğlenceli bir spor oyunudur; ancak aynı zamanda arkadaşlarınızı heyecan verici çevrimiçi oyunlarda yenmeye başlayacaksınız. Online olarak internette dünyanın dört bir yanından oyuncular ile oynayabilirsiniz, ancak arkadaşlarınıza doğrudan meydan okumak da mümkündür.

blank

Online Kafa Topu Hileli Apk indir

Kafa Topu Apk, milyonlarca oyuncu tarafından kullanılan bir futbol oyunudur. Arkadaşlarınızla ve diğer kişilerle birebir canlı oynayabilir ve oyunun sonuçlarını değiştirmek için süper güçlerinizi kullanabilirsiniz! Kazanarak taraftar sayısını artırın ve karakterinizi zevkinize göre kişiselleştirmek için kazandığınız altını kullanın! Burada altınlarınızı kullanmak için size sunduğumuz hileli apk dosyası sayesinde oyun içerisine girdiğinizde sınırsız altın ve sınırsız para hazır olacaktır.

blank

Online Kafa Topu Hileli Apk indir

Online Kafa Topu Hileli Apk indir Özellikleri:
-Arkadaşlarınıza karşı basit maçlar yapın.
-Çevrimdışı modda internet bağlantısı olmadan oynamak imkanı.
-Günlük görevlerde oyun ödülleri.
-Rekabet akıl defteri ile devam ediyor.
-Topluluk etkinlikleri ve promosyon oyunu ödülleri.
-Güncellemelerle birlikte yeni karakterler eklendi
Oyun içerisin de maddi olarak sorunlar yaşamamanız için Online Kafa Topu Apk indir, size hileli apk versiyonu ile sunulmuştur. İstemiş olduğunuz bütün özellikleri sınırsız parasınırsız altın ve sınırsız elmas sayesin de hemen satın alabileceksiniz. Markette sorun yaşamadan Online Kafa Topu Hile ile alış veriş yapacaksınız.
Online Kafa Topu Apk’nın diğer bir çok hileli versiyonlar en yakın zaman da siteye eklenecektir.

Online Kafa Topu Hileli Apk indir

BOYUT : 67.3 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Spor, Aksiyon

blank

Paylaşmak Güzeldir
Basketbol Arena Elmas – Para Hileli Mod Apk PUBG Mobile Full Hile Mod Apk 1.3.0
3 Yorum
  1. Yazar
    Mayk

    İyi

  2. Yazar
    Omer

    Benmi yanlis yapiyorum bilmiyorum ama bende hile neden aktif olmuyorr

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841