Ninja Turtles Legends Android Hile Apk

Ninja Turtles Legends Full Hile Mod Apk

Ninja Turtles Legends Android Hile Mod Apk indir

Çocukluğumuzun kahraman ninjaları olan ninja kaplumbağalar ile Android cihazlarınızda aksiyon dolu mücadeleler vericeksiniz. Düşmanlarınız her zamanki gibi rahat durmayıp sizin için tuzaklar hazırlamaktadır. Siz ise 4 Ninja kaplumbağdan veya Hocaları Splinter’den birini seçerek kardeşleriniz ile omuz omuza savaşıcaksınız. Ekibinize daha çok üye eklemek içinde günlük kart toplayın ve kartlarınız ile yeni karakterler ile oynayın. Düşmanlarınıza karşı savaşıcağınız bu kaliteli oyunda para kasması biraz zor. Oyuna sınırsız para hilesi ile girerek para kasma gibi derdiniz olmadan düşmanlarınız ile en iyi ekipmanlarla savaşabilirsiniz.

Ninja Turtles Legends Hileli Apk

Ninja Turtles Legends Full Hile Mod Apk

Ninja Turtles Legends Apk oyunu içerisinde kullanıcılarımızın yaşadığı maddi sorunlar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Ninja Turtles Legends Full Hile versiyonu ile paylaşıyoruz. Ninja Turtles Legends Mod Apk dosyasını aşağıdaki linkten indirip kurun. Ninja Turtles Legends Androi Apk oyununu sınırsız para hileli olarak oynaya bilirsiniz.

Ninja Turtles Legends Hile Apk indir

Ninja Turtles Legends Full Hile Mod Apk

Ninja Turtles Legends Full Hile Mod Apk

BOYUT : 67.8 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK): Ninja Turtles Legends Full Hile Mod Apk v1.11.39

Paylaşmak Güzeldir
The Walking Dead Çizgi Roman Tüm Serisi Türkçe Epub Pdf Kingdom Builder Full Hile Mod Apk v4.1.1
4 Yorum
  1. Yazar
    VEYSEL

    Selam aleykum hocam oyun sorunsuz çalışıyor dediğin gibi oldu ama maps 1 geçiyorsun 2 maps giremiyorsun hata oluşturuyor ben birinci maps gectim ikinciye gelince tıkladığın da girmiyor öncede oyuna girmeden hata veriyordu ya işte o hatayı ikinci etap harita ya girince veriyor ve oyuna girmiyor ama hile çalıştır herşey sınırsız olmuş tek sorun maps giremiyorsun hata veriyor onu yapabilirmisin istersen bir yükle ikinci maps gel ve tıkla sana hata vermesen adam değilim ben

  2. Yazar
    VEYSEL

    Selam aleykum hocam oyunda sorunsuz çalışıyor mu hile var mi para hile si

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.