Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678
Mutants Genetic Gladiators Hileli Mod Apk İndir - Full Hile APK indir

Mutants Genetic Gladiators Hileli Mod Apk İndir

Mutants Genetic Gladiators Hileli Mod Apk İndir

Bir Psiko lider olarak mutant takımınızı oluşturarak dünyadaki herhangi bir oyuncuyla mücadele edecek ve zafere doğru ilerleyeceksiniz. 6 farklı mutanta sahip olarak onları eğitecek, melezleyecek ve yeni mutant türleri keşfedeceksiniz. Mutantlarınızın seviyesini yükseltip, en iyi ve özel kürelerle donatarak rakiplerinize karşı daha güçlü olmalarını sağlayacaksınız. Mutantlarınızı güçlerine göre bir takım yaparak yetenekleriyle kombinasyonlar oluşturup rakiplerinize daha fazla vuracaksınız. Takımınızın daha güçlü olması için oyunda dost edinecek ve dost edindiğiniz arkadaşınızla takım oluşturacaksınız. Böylece ikinizde gücünüzü birleştirerek daha güçlü olabilir ve karşınıza çıkan düşmanların hepsini mağlup ederek en güçlü Psiko lider olabilirsiniz.

Oyun içerisinde birçok zorluk mevcut. Tabi ki de en iyi mutant takımını oluşturmak için çok zaman ve para gerekiyor. Bu sebeple sizler için oyunu hileli mod apk olarak paylaşıyorum. Oyunu sizlere sunmuş olduğum indirme linklerinden apk olarak indirip, cihazınıza kurarak, oyuna hileli mod başlayıp hızlı bir şekilde gelişebilir ve en iyi mutant takımına kısa bir sürede sahip olarak tüm düşmanlarınızı kolayca alt edebilirsiniz.

Mutants Genetic Gladiators Hileli Mod Apk İndir Mutants Genetic Gladiators Hileli Mod Apk İndir Mutants Genetic Gladiators Hileli Mod Apk İndir Mutants Genetic Gladiators Hileli Mod Apk İndir

Pes 2015 İndirme Linkleri

BOYUT : 100 MB

Sürüm : 70.416.163995

blank

Paylaşmak Güzeldir
Mini World Block Art Para Hileli Mod Apk İndir 0.43.0 WildCraft Para – Elmas Hileli Mod Apk İndir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678