Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678

Monster Legends Full Hile Mod Apk

Monster Legends Android Full Hile Mod Apk

Monster Legends Android Hile Mod Apk indir

Paylaştığım bu eğlenceli Android oyununda sizler kendinize bir şehir kuracaksınız. Küçükten başlayacağınız şehrinizi büyütmek için binalarınızı geliştirecek ve canavarlarınızı büyüteceksiniz. Şehrinizde 100’den fazla canavar besleyerek köyünüzü daha güçlü bir hale getireceksiniz. Küçük şehrinizi büyük bir şehir haline getirene kadar büyük bir yol kat edeceğiniz oyunda seviyenizi yükseltecek ve diğer oyuncular ile savaş halinde olacaksınız. Canavarlarınızı besleyecek ve onları geliştirerek diğer oyuncularla 3’e 3 savaşlar yapacak ve en doğru hamleleri yaparak onları mağlup edecek ve büyük bir ganimet kazana bileceksiniz. Tabi tek saldırıyı siz yapmayacak ve düşmanlarınız da size saldırıda bulunduğunda köyünüzü en iyi savunmayı yaparak köyünüzün yerle bir olmasını önleyeceksiniz. Arkadaşlarınız ile beraber oynayabileceğiniz oyunda takım kurabilir ve bir birinize yardım ederek diğer oyunculara karşı daha hızlı gelişebilir ve daha güçlü olabilirsiniz. Bu eğlenceli canavar besleyeceğiniz ve şehrinizi geliştireceğiniz oyunu aşağıdaki linklerimizden indirerek canavarlarınızı toplamaya başlayıp onları besleyerek düşmanlarınıza karşı zafer kazanın ve skor tahtasının en üstlerine ulaşın.

Monster Legends Hileli Apk indir

Monster Legends Android Full Hile Mod Apk-1

Monster Legends Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Monster Legends Full Hile versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten Monster Legends Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Monster Legends Android oyunun da hileli apk ile istediğinizi yapacaksınız. Monster Legends Android Hileli Apk ile oyun içerisinde yaşamış olduğunuz zorlukları sınırsız cephane hilesi ile ortadan kalmış olacaktır.

Monster Legends Hile Apk

Monster Legends Android Full Hile Mod Apk-2

 

Monster Legends Android Full Hile Mod Apk

BOYUT : 96.2 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

blank

Paylaşmak Güzeldir
Flippy Knife Full Hile Mod Apk v1.9.4.1 Driving Zone Germany Full Hile Mod Apk v1.19.372
6 Yorum
 1. Yazar

  Hileli mi bu başlıkta hileli yaziyo

 2. Yazar
  VEYSEL

  Bunu ben yazmadım heralde resmin altında oyunu açıklama var ya orada

  Monster Legends Android Hileli Mod Apk indir

 3. Yazar
  VEYSEL

  Selam aleykum hocam oyunda hile yok biraz ilgilenirmisin oynadım hiç hile bulamadım sakin deme edp hile si çabuk level atlama çünkü deymez indirdiğimize elmas bide para olsa tamam ozaman guzel olur oda yok

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678