Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841
Last Shelter Survival Full Hile Mod Apk v1.250.192 | Full Hile APK indir

Last Shelter Survival Full Hile Mod Apk

Last Shelter Survival Apk oyunun da, Zombi Virüsü her yere yayılmış durumda. İnsanların yürümekte olan zombiye dönüşme riski yüksektir. Zombie dünyasında hayatta kalabilmek için yeterli miktarda malzeme temin etmelisiniz. Karanlık gece yaklaştıkça işler daha da kötüye gidecek. Komutan olarak asıl görevin halkınızı bu zararlı virüsten korumak için barınak yapmaktır! Barınak yaparak koruduğunuz nüfusunun hayatta kalmaya şansını artıracaksınız.

blank

Last Shelter Survival Full Hile Mod Apk-3

Yaşamak sadece ilk adımdır. Şehrinizi tekrar inşa etmeniz gerekiyor. Yollar, şehirleri birbirine bağlamak için en önemli unsurdur. Kentsel planlama, büyük şehirler geliştirmek için akıllıca bir stratejidir. Çalışma verimliliğinizi artırmak için nedenleriniz ile birlikte Şehir kalkınma planınızı yapın.

blank

Last Shelter Survival Full Hile Mod Apk-2

Dünyanın her yerinden büyük dünya haritasında savaşma imkanı. Last Shelter Survival Android oyun içerisinde kendi takipçileriniz olacak ve sizinle birlikte savaşacaklar! Bu ittifak kurduğunuz kişiler Zombilere birlikte savaşmak için ve ayrıca müttefiklerinizi yağmalamaya karşı korumak için kuracaksınız.

blank

Last Shelter Survival Full Hile Mod Apk-4

Last Shelter Survival Apk dünyasında, malzemeler kalkınmada önemli bir araçtır. Yük Helikopteri, size şehri inşaa etmede ve geliştirme için ihtiyacınız olan kaynakları alma konusunda akıllıca bir strateji izleyerek, ücretsiz olarak malzemeleri ticaret fırsatı bulacaktır.

blank

Last Shelter Survival Full Hile Mod Apk-1

Last Shelter Survival Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Last Shelter Survival Full Hile versiyonunu sizlere sunuyoruz. Aşağıdaki linkten Last Shelter Survival Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Last Shelter Survival Android sayesinde oyunda hiç zorlanmayacaksınız. Last Shelter Survival  Full Apk olarak oyunu sizlere sunuyoruz.

Last Shelter Survival Full Hile Mod Apk

BOYUT : 123.9 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

blank

Paylaşmak Güzeldir
Among Us (Kilitler Açık) Hileli Mod Apk İndir Last Day on Earth Survival Full Hileli Mod Apk v1.17.5
20 Yorum
 1. Yazar
  Nous

  Bi sktr gt mk yok hile dememişim apk demisim bide laf salatasi yapiyosun mk ergeni

 2. Yazar
  Serkan

  Hileli apk diye paylasip hilesiz verebilen tek site 😉 kendini güldürmek icin daha parlak fikirler bul bence

 3. Yazar
  Serkan

  Full hileli diye başlayıp google playdaki apk ‘yi yüklemek sahtekarliktir hile sitesine yakışmayan bir paylaşım madem beceremedin ne diye hileli olarak sunuyoruz yazıyorsun

 4. Yazar
  Bünyamin

  ((Last Shelter Survival Full Hile Mod Apk v1.250.086)) indirme linkinde full hile mod yazıyor ama hile falan yok. Sahtekarsınız…

 5. Yazar
  Serkan

  Hileli diye paylasim yapilip oyunu atan hile sitesi

 6. Yazar
  Şahin

  Bunu indirmek isteyen arkadaşlar bu oyun hileli değil full hileli dediğine bakmayın boşuna da umutlanip indirmeyin hileli değil maalesef arkadaşın dediğine göre full apk yani Google olaydan kinden aynisi…

 7. Yazar
  Şahin

  Bunun google palay dakinden ne farkı var bana en azından bunu açıklayabilir misiniz lütfen

 8. Yazar
  Şahin

  Last Shelter Survival Full Hile Mod Apk-1

  Last Shelter Survival Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Last Shelter Survival Full Hile versiyonunu sizlere sunuyoruz. Aşağıdaki linkten Last Shelter Survival Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Last Shelter Survival Android sayesinde oyunda hiç zorlanmayacaksınız. Işte sizin yalanınız bu kadar bu sizin yazınız ben bunu yazmadım insanları 3 kuruş için kandırmayın yeter kardeşim ya

  • Yazar

   O kadar yazıyı kopyalamışınız neden bu sonunu da kopyalamadınız. Ben sizin yerinize kopyaladım. (Last Shelter Survival  Full Apk olarak oyunu sizlere sunuyoruz.) Yani sunduğum şeyin ne olduğunu zaten yazmışım. Yalan olan bir şey var mı burada.

 9. Yazar
  Sahin

  Kardeşim bunun hilesi nerde yalan söylemeye utanmıyor musunuz

 10. Yazar
  Devrim

  Last Shelter Survival Full Hile Mod Apk v1.250.033 Sürümünü İndirdim Kurdum Fakat Hileliymiş Gibi Gelmedi Bana Ne Yapmamız Gerekiyor ?

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841