Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678

Kingdom Defense Hero Legend Full Hile Mod Apk-1

Kingdom Defense Mobile oyunu, esrarengiz güzelliklerle ve doğa içerisin de oynayacağınız fantazi alanında gerçekleşir. Yeşilgoblinler, iskeletler, kurtadamlar, orklar ve diğer korkunç yaratıkların ordusuna karşı karşıya kalırken yemyeşil ormanlar, altın arazi, karla kaplı dağlar ve epik çölde macera sizleri bekliyor. Krallığını onlardan koru! Dünyayı cesur kahramanlarla ve eski büyüyle kurtarmak için destansı bir savaşa katılın!
Komutanızda kule, kahramanlar, Şövalye ve büyülerden oluşan geniş bir cephanelikle, orklar, canavarlar, kötü büyücüler ve diğer kötü şöhretlerin ordularına karşı krallığınızı savunmak için destansı bir yolculuğa hazırlanın!
Vikingler, toprakları işgal etme emelleri ile bilinirler, ancak şimdi kendilerini işgalcilere karşı savunmaları gerekenler onlardır. Kötülüklerin gücü olarak da bilinen işgalciler aniden ortaya çıkar. Onlar nereden geliyor? Kimse bilmiyor. İnsanlara saldırırlar ve Krallığı yok ederler. Krallık ve ittifakları hayatta kalmak için mücadele ediyorlar. Hayatlar, aileler, ayrılık… bu canavarlar için anlamsızdır. Yıkım her yerdedir! Krallıkların bir seçeneği var: savunmak! Savaşmaya hazır mısın?

blank

Kingdom Defense Hero Legend Full Hile Mod Apk-2

blank

Kingdom Defense Hero Legend Full Hile Mod Apk-3

Kulelerinizi, kahramanlarınızı ve sihirleri olan kötü canavarlardan egzotik arazileri savunurken, düşmanlarınızı öldürmek için birliklerinizi ve tüm kahramanlarınızı destansı bir macerayla yönlendirin.
Düşmanlarınıza ateş edin, birliklerine komuta edin, takviye çağırın, savaşçıları toplayın ve Krallığı karanlıktan kurtarmak için bir arayış içinde efsanevi canavarlarla yüzleşin! Hızlı ateş okçularını dağıtın! Sihirli kirişler ile harita üzerinde duvarları bölmek! Kükreyen toplar ateş edin! Müttefiklerinizi çağırın! Krallık Savunma çeşitli şekiller de meydan okuma sunuyor.
Kingdom Defense Android oyunun da daha önce hiç olmadığı kadar Büyük Kule Savunma oyunu sizleri bekliyor. Bu TD oyunu, öfkeli, hızlı, büyüleyici oyun ve stratejinin yepyeni bir seviyesi!
Kingdom Defense Apk dört temel kule oyunu temeline dayanmaktadır. Archer Turret, Knight Barrack, Stone-Thrower and Magic Dragon. Her bir kulenin kendine has bir işlevi ve gücü vardır, belirli canavar türlerini daha kolay yenmek için yapılır, Ancak diğer rakipler söz konusu olduğunda etkisiz olabilir. Kuleler dördüncü seviyeye yükseltilebilir. Yükseltildiğinde, savaşı kazanmanıza yardımcı olmak için daha fazla ateş gücü ve menzili kazanırlar!
Bunun üzerine, kuleler ayrıca savaş başına kazanılan yıldızlar kullanılarak geliştirilebilir. Bu yeni güç dalgasıyla, her birini çeşitli özel efektler ve gücü artırma, beceri soğutmayı azaltma gibi potansiyeller ile özelleştirebilirsiniz… Aynı stratejinin bir sonraki savaşa taşınamadığını öğrenirseniz, sıfırlayabilirsiniz. Kalbin içeriğine göre şekillendirmek için beceri ağacı.

blank

Kingdom Defense Hero Legend Full Hile Mod Apk-3

blank

Kingdom Defense Hero Legend Full Hile Mod Apk-4

Kingdom Defense Hero Legend Android Oyun Özellikleri:
– Avrupa tarzı etkileyici Grafikler
– Muhteşem efektler
– Çeşitlilik canavar sistemi
– 12 harita ve diğer birçok oyun modu
– Eşsiz ürün sistemi
– Güçlü kahramanlar sistemi

blank

Kingdom Defense Hero Legend Full Hile Mod Apk-5

Kingdom Defense Hero Legend Apk oyunu içerisinde yaşanan maddi sıkıntılar ve genel zorluklar nedeniyle, Kingdom Defense Hero Legend Full Hile versiyonunu paylaşıyoruz. Kingdom Defense Hero Legend Mod Apk dosyasını aşağıdaki linklerden indirip kurun. Kingdom Defense Hero Legend Android oyununu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Kingdom Defense Hero Legend Hileli Apk dosyası içerisin de Sınırsız taş hilesi ve yıldız hilesi bulunmaktadır.

blank

Kingdom Defense Hero Legend Full Hile Mod Apk-6

 

 

Kingdom Defense Hero Legend Full Hile Mod Apk

BOYUT : 60.3 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK): Kingdom Defense Hero Legend Full Hile Mod Apk v1.1.9

blank

Paylaşmak Güzeldir
Loner Full Hile Mod Apk v1.7.1 Strike Fighters Attack Pro Full Hile Mod Apk v2.8.1
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678