Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841
Karanlık Kılıç – Dark Sword Full Hile Mod Apk v2.3.0 - Full Hile APK indir

Dark Sword Android Apk indir

Karanlık Kılıç – Dark Sword Android Apk İndir

Karanlık Kılıç – Dark Sword Apk oyunun da dünya tamamen karanlığa gömülmüştür. Sizde bu karanlık içinde düşmanlarınız ile mücadele edeceksiniz.
Dark Sword Apk oyunu bir mobil aksiyon RPG oyunu olarak kolayca oynayabileceğiniz benzersiz bir görsel tarzı sunan keyifli bir oyundur.
Karanlık Kılıç, Android ve tabletleriniz de oynayacağınız harika bir maceraya oyunu. Akıllı telefonunuza ücretsiz indirebilirsiniz. Oyunumuz karanlığa karşı savaşan bir kahramanın hikayesi hakkında. Kahramanımız bir gün gecenin sonun da uyanır, her tarafın hala karanlık olduğuna şahit oldu. Kısa bir süre sonra Karanlık gecede Ejderha’nın bunun sonunun nedeni olmadığını keşfeder.
Karanlığın dünya kapılarını kapattıktan ve tüm yaratıkları karanlığa gömdükten sonra ejderha güneşi çöker. Karanlıkta başlayan acı ile bütün düşmanlarımızı öldürmemiz gerekiyor.Bizim görevimiz, güneşin dünyaya yeniden parlamasını sağlamak.

Dark Sword’un oynanışı, yapı tarafındaki scroller türündeki oyunlara benziyor. Farklı düşmanlara karşı taktiklerimiz ile ekranda yatay olarak hareket ediyor ve onları yok etmeye çalışıyor. Ayrıca farklı karakterlerle mücadele ederek özel ödüller kazanabiliriz. Oyun boyunca kahramanımızı geliştirebilir ve ilerlemeyi daha güçlü hale getirebiliriz. Kullandığımız silahları benzer şekilde geliştirebiliriz.

Dark Sword Apk indir

Karanlık Kılıç – Dark Sword Full Hile Mod Apk

Dark Sword Apk oyunun da yaşanan maddi sıkıntılar ve genel zorluklar nedeni ile Dark Sword Android Full Hile versiyonu ile sunuyoruz. Dark Sword Mod Apk dosyasını aşağıdaki linklerden Dark Swordl Android oyununu Hileli olarak oynayabilirsiniz. Dark Sword Hileli Apk dosyası içerisin de sınırsız para hilesi bulunmaktadır.

Dark Sword Apk

Karanlık Kılıç – Dark Sword Full Hile Mod Apk-1

 

Karanlık Kılıç - Dark Sword Full Hile Mod Apk

BOYUT : 69.8 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI : Karanlık Kılıç – Dark Sword Full Hile Mod Apk v2.3.0

APKSMOBI : Karanlık Kılıç – Dark Sword Full Hile Mod Apk v2.2.1

blank

Paylaşmak Güzeldir
Island Experiment Full Hile Mod Apk v4.0226 Drift Legends Full Hile Mod Apk v1.8.5
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841