Invisible Shadow Android Full Hile Mod Apk-4

Invisible Shadow Apk, eğlenceli ve farklı eylem tarz oyundur. Beat oyun stüdyo Android cihazlar için ücretsiz olarak piyasaya çıktı. Görünmez bir düşmana saldırmak ve onları ortadan kaldırmak temeline dayanan, koruma ve düşmana hasar vermek ile ilgili iki önemli görev bulunmaktadır.
Invisible Shadow Mobile de, sadece saldıramayacağınız, aynı zamanda üssünüzü koruyacağınız asenkron çok oyunculu ve en iyi gizli eylem oyunlarındandır. Üssünüzü korumak için kullanılabilir öğeleri toplayarak, düşman saldırın ve onlara çoğalmasını önlemek için kullanmalısınız. Invisible Shadow Android oyunun da 4 farklı haritalar bulunmaktadır! Oyunun ana karakteri kontrol ve stratejik oyunlar gibi kontrol edecek ve farklı misyonlar da performans göstererek düşman ile mücadele gerekir! Oyunda ilerlemek için farklı kapılardan gidin ve farklı şeyler yapmak gerekiyor!
Invisible Shadow oyunu PlayStation da, binlerce kez dünya çapında oynandı. Android kullanıcıları tarafından ilk kez ve en son sürümünü hileli olarak yayımlandı. Invisible Shadow Apk, saldırıya uğramayacağınız, aynı zamanda üssünüzü de koruyacağınız eşzamansız çok oyunculu gizli ve en iyi eylem oyunudur.

Invisible Shadow Android Full Hile Mod Apk-3

Invisible Shadow Mobile Apk Oyun Özellikleri:
– Yeni binaları açın ve koruma için silahlar kurun, düşmanların sizden çalamayacağı şekilde kendi bulmacanızı yaratın.
– Gizli atıcı,strateji ve üst görünüm elemanlarI.
– Oyun farklı yolları taktikleri veya kaba kuvvet
– Başka bir oyuncu kaynaklarını çalmak için yetenek.
– Düzinelerce seçenekleriyle 4 eşsiz haritalar.
– Taban editörü (nereye ve ne tuzak yerleştirmek için) seçim yapın.
– Bir kişi veya dron için oynayabilirsiniz.
– Kontrol ayarları (konumu veya boyutu uygun olarak değiştirin).
– Karakterler gelişimi. Saldırınızı iyice planlayın. Bazı silah çatışmaları ile savaşa bu girmenin en iyi yolu değildir. Düşmanları birer birer ortadan kaldırmak için yemleri kullanın.
– Biraz düşman sayısını azaltın. Görünmezlik modunu açın, tek atış olmadan geçin ve rakip onun tabanında olduğunu bilmiyordur , rakip yalnızca boş bir fatura görür.

Invisible Shadow Android Full Hile Mod Apk-2

TUTİK ÇARPMASI. Avantajınız için ortamı kullanın. Kapağın arkasına saklanan saldırılardan kaçının. Arka taraftan etkili bir şekilde düşmana devam edin, ancak kendinizi savunmayı da unutmayın! Avantajı elde etmek için, ses kullanın ve el bombalarıyla, deniz uçaklarıyla, kulelerle ve daha pek çok şeyle savaşın.
Oda keşif için drone gönderin veya otomatik mod açın ve drone, kaynakları çalarken sizi takip eder, sizi savunur veya düşmanlarına ateş eder .
Sadece karakterinizi değil aynı zamanda koruyucu yapıları geliştirmenize olanak tanıyan çizimler toplayın.
Liglere katılın ve kademeli olarak yukarıdaki seviyeye geçin. Kazanın ve ödüllendirin. Genel puanı veya “Gölgeler” in derecelendirmesinde ilk olun .
İTTİFAKLAR. Birlik kurun veya katılın. Sohbette sohbet edin. Liglere ve ittifak savaşlarına katılın. İttifakınızın içinde yarışın. İttifakınızı yerel veya dünya sıralamasında üst sıraya yükseltin.
ÖNEMLİ! Bu oyunun, uygun kullanıcı arabirimi öğelerinin görüntülenmesi için gerekli olan en az 800 x 540 ekran çözünürlüğü gerektiğini lütfen unutmayın . Oyun daha küçük bir ekran çözünürlüğü ile çalışmayabilir.

Invisible Shadow Android Full Hile Mod Apk-1

Invisible Shadow Mod Apk dosyası ile, oyun içerisinde yaşanacak olan maddi ve geliştirme sorunlarınızı Invisible Shadow Full Hile sayesinde aşacaksınız. Invisible Shadow Mod Apk dosyasını aşağıdaki linklerimizden indirerek cihazınıza rahatlıkla kura bilirsiniz. Artık Invisible Shadow Android oyununu hileli apk olarak oynayabilirsiniz. Invisible Shadow  Hileli Apk dosyası içerisin de sınırsız para hilesi bulunmaktadır.

Invisible Shadow Android Full Hile Mod Apk

 

Invisible Shadow Full Hile Mod Apk

BOYUT : 52.6 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK) : Invisible Shadow Full Hile Mod Apk v1.2.57

APKSMOBI (MOD APK+DATA) : Invisible Shadow Full Hile Mod Apk v1.1.18

APKSMOBI (APK) : Invisible Shadow Full Hile Mod Apk v1.1.23

APKSMOBI (APK+DATA) : Invisible Shadow Full Hile Mod Apk v1.1.20

APKSMOBI (APK+DATA) : Invisible Shadow Full Hile Mod Apk v1.1.9

APKSMOBI (MOD APK+DATA) : Invisible Shadow Full Hile Mod Apk v1.1.9

Paylaşmak Güzeldir
Flight Pilot Simulator 3D Full Hile Mod Apk v1.4.8 MadOut2 BigCityOnline Full Hile Mod Apk v6.7
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.