Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841
Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) Türkçe Dublaj indir | Full Hile APK indir

Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) Türkçe Dublaj indir

Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) HD 1080P Türkçe Dublaj indir

Uzun bir aranın ardından tekrar izleyiciler ile buluşan Hızlı ve Öfkeli, 8. Serisi ile aksiyon dolu nefes kesen sahneleri ile karşımıza çıkıyor. Muhteşem sahnelerin yer aldığı film de ekip suçları silinmiş huzurlu bir şekilde hayatlarını sürdürmeye karar vermişlerdir. Dominic Toretto ve Letty evlenmiş ve balayına çıkmıştır. Anca gizemli ve teknoloji dehası bir kadın olan Chiper, Dom’un başını tekrar belaya sokmaya oldukça isteklidir. Dom’u kendisi ile birlikte çalışmaya ikna eden Chiper, Dom’u ailesinden ayırmış ve Dom’la beraber büyük işler peşine düşmüştürler. Ailesine sırt çeviren Dom, Chiper ile birlikte neredeyse durdurulamaz hale gelmiştir. Dom’u artık sadece ailesi durdurabilecektir. Merakla beklenen filmin yönetmen koltuğunda F. Gary Gray otururken, başrolde ise Vin Diesel , Charlize Theron , Dwayne Johnson , Jason Statham , Michelle Rodriguez bulunmaktadır.
Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) Türkçe Dublaj HD indirerek filmi seyretmeye başlayabilir ve değerli yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli 8 Filmini indireceğiniz sitemizden Film indir bağlantımıza tıklayarak diğer filmleride Türkçe Dublaj olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe Dublaj indir Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe Dublaj indir Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe Dublaj indir Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe Dublaj indir Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe Dublaj indir Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe Dublaj indir

Apk indir

BOYUT : 1 Cigolayt

IMDB : 7.3

GÖRÜNTÜ : 1080P

DRIVE : Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) Türkçe Dublaj

CLOUD : Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) Türkçe Dublaj

blank

Paylaşmak Güzeldir
The Forest 0.65 Online Full indir Hand Simulator Full indir + Torrent
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841