Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678

Head Soccer Russia Cup 2018 Full Hile Mod Apk

Head Soccer Russia Cup 2018 Android yılın futbol etkinliğinde, ücretsiz bir futbol oyunudur. 2018 yazında Rusya’da oynanacak olan Dünya Kupası bu oyunda, en sevdiğiniz milli takımı alarak Moskova’da düzenlenecek ve dünya kupasına takımınızı götürebilirsiniz. Rusya Dünya Futbol Kupası 2018’de  futbol kupasındaki tüm milli takımlarından en iyi 32 oyuncuyu bulacaksınız.

blank

Head Soccer Russia Cup 2018 Full Hile Mod Apk-7

Oyuncularınızın özelliklerini ve becerilerini geliştirin. Hızı artırın ve futbol sahasında daha hızlı hareket edin. Gücünü, doğruluğunu artırmak ve penaltı noktasından kesin golü atmak için atış yapın. Bu futbol oyunundaki en önemli özelliklerden biri de, topun vuruşunu geliştiren ve hedeflerinizi ve atışlarınızı savunmanızı sağlayan atlamadır. Head Soccer Russia Cup 2018 Mobile Dünya Futbol Ligi’nde kazanan golü atan ve dünya kupasının en büyük şampiyonluğunu kazanan oyuncu olun.

blank

Head Soccer Russia Cup 2018 Full Hile Mod Apk-8

Head Soccer Russia Cup 2018 Apk, oyuncuların özel çekimler yaptığı ücretsiz bir futbol oyunudur. Saldırıda ve savunmada iyi bir hareketle özel bar çekilmesi ve rakip oyuncu tarafından zorlanacak özel çekimlerin yaşanması. Şaşırtıcı hareketler, şili ateşleri, rakibinizi donduruyor, tam tersi, filikalar … olasılıklar sonsuza dek oyun içerisinde özel çekimler sunuyor.

blank

Head Soccer Russia Cup 2018 Full Hile Mod Apk-4

Bu futbol oyununda dört oyun modu vardır, her biri daha çok eğlenceler, böylece her seviyeden futbol oynayabilirsiniz; profesyonel bir yöneticiden seçkin bir futbolcuya. İlk mod, 32 ulusal takımla mücadele edebileceğiniz ve profesyonel bir yarışma olarak oynayabileceğiniz LEAGUE modudur. Brezilya, Arjantin Meksika veya Peru ve onların oyuncuları olarak Latin Amerika takımları arasından seçim yapın; Almanya, Fransa, İspanya veya İngiltere’yi seçmek için Avrupa’ya gidin ya da Asya takımlarına gidin ve Japon, Avustralyalı veya Güney Koreli futbolcular seçin. Kararla oynayın ve milli takımınızla tüm oyunları kazanın!
Rusya’nın Dünya Futbol Kupası’nı kazanmak için birçok maçı kaybetmemeniz iyi olur! DÜNYA turnuva, CUP oynayın. CUP oyun modunda, her oyun şampiyon olmak için bir final. Tüm rakiplerinizi yen ve kupanın her turunu geçerek turnuvayı kazan.

blank

Head Soccer Russia Cup 2018 Full Hile Mod Apk-6

Kariyer modu muhtemelen en heyecan verici. Bu modda en sevdiğiniz oyuncuyu seçmeniz ve en iyi dünya futbolu sahnesinde test yapmaları ve oyun için puan kazanmaları ve becerilerini geliştirmeleri, atıcılık, zıplama, serbest vuruşlar ve sürat yapmalarını sağlamanız gerekir.
Son olarak, ve daha az heyecan verici değil, hızlı futbol maçları oynayabileceğiniz ve güzel oyunun tüm yoğunluğunu yaşayabileceğiniz ve toplam futbol yanlısı olmanın olduğu dostluk modu.

blank

Head Soccer Russia Cup 2018 Full Hile Mod Apk-1

Bu ücretsiz futbol oyununda, oyuncularınızı profesyonel oyuncu editörünü kullanarak da özelleştirebilirsiniz. Burada, futbol takımınızı gözlük, peruk, şapka, maske ve en yeni futbol botları ile donatmak suretiyle özelleştirebilirsiniz.
Kafa Futbol Rusya Kupası 2018 Dünya Kupası’nda en iyi ücretsiz oyun. Tüm gözler, bir futbolcu olarak sizi ağırlayan FIFA’ya odaklanır ve dünyanın uluslararası futbol elitleri arasında bir numara olur.

blank

Head Soccer Russia Cup 2018 Full Hile Mod Apk-2

Head Soccer Russia Cup Apk oyunu içerisinde yaşanan maddi sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Head Soccer Russia Cup Full Hile versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten Head Soccer Russia Cup Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Head Soccer Russia Cup Android oyununu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Head Soccer Russia Cup Hileli Apk dosyası içerisinde sınırsız para hilesi bulunmaktadır.

 

Head Soccer Russia Cup 2018 Full Hile Mod Apk

BOYUT : 84.3 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Spor, Yarış

APKSMOBI (FULL APK): Head Soccer Russia Cup 2018 Full Hile Mod Apk v4.1.0

APKSMOBI (MOD APK): Head Soccer Russia Cup 2018 Full Hile Mod Apk v4.0.0

blank

Paylaşmak Güzeldir
Head Soccer Full Hile Mod Apk v6.3.0 Champions and Challengers Full Hile Apk v1.2.5
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678