Gun War SWAT Terrorist Strike Android Hileli Mod Apk indir

Gun War SWAT Terrorist Strike Android Hileli Mod Apk indir

NEON GAME tarafınca tasarlanmış Android FPS türündeki oyunda sizler kıyamet sonrası dünyada zombiler ve teröristler ile mücadele edeceksiniz. Patlak veren bir araştırmanın sonucunda zombi virüsü dünyaya hızla yayıldı ve dünya şuan kıyameti yaşıyor. İnsanlar hızla zombiye dönüşüyor ve devletler vs.. hiçbir şey kalmadı. Artık hiçbir kanun ve hiçbir kural yok. Bu olay sayesinde de teröristlere gün doğdu. Siz ise iyilik için dünya için savaşan bir kaç grup askerden biri olacaksınız ve dünyayı tekrar eski düzenine sokmaya oldukça kararlısınız. Keskin nişancı tüfekleri, saldırı tüfekleri, pompalı ve makineli tüfek sınıfından istediğinizi seçerek görevinizin başına geçecek ve tüm düşmanlarınızı avlayacaksınız. Hem zombilerin hem de teröristlerin kökünü kuratacağınız oyunu sizlere aşağıdaki linklerden Hileli Mod olarak paylaşıyorum. Oyunu hileli olarak oynayarak tüm silahları daha kolay alabilecek ve görevlerinizi başarılı bir şekilde yerine getirebileceksiniz.

Android Hileli Oyunlar bağlantısına yada kategorisine tıklayarak sitemizde bulunan diğer Android oyunlara da hileli olarak ulaşabilirsiniz.

Gun War SWAT Terrorist Strike Hileli Mod Apk
Gun War SWAT Terrorist Strike Apk oyunu içerisin de yaşanan maddi sorunlar ve genel zorluklar neticesin de, Gun War SWAT Terrorist Strike Full Hile versiyonunu paylaşıyoruz. Gun War SWAT Terrorist Strike Mod Apk dosyasını aşağıdaki linkten indirip oyunu hileli olarak oynaya bilirsiniz.
Gun War SWAT Terrorist Strike Hileli Mod Apk Gun War SWAT Terrorist Strike Hileli Mod Apk

Gun War SWAT Terrorist Strike Full Hile Mod Apk

BOYUT : 59.6 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK): Gun War SWAT Terrorist Strike Full Hile Mod Apk v2.7.2

Paylaşmak Güzeldir
Farmer Sim 2018 Full Hile Mod Apk v1.5.1 Monument Valley 2 Android Full Hile Mod Apk v1.2.9
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.