Grim Legends 3 Full Hile Mod Apk-2

Grim Legends 3 Android Full Apk, güçlü eserin hırsızlığını yakalayın ve kendi geçmişinizin sırlarını çözün!
Bir dedektif olun ve güçlü bir eserin gizemli hırsızlığının izini sürükleyin ve kendi geçmişi ürkütücü gizemlerini çözün!
Grim Legends 3: Dark City, gotik bir şehrin sahnesindeki benzeri görülmemiş eylem ve bulmaca çözümü üzerine odaklanmış gizli nesneler içeren bir macera oyunudur. Sihirbazlık avcısı canavarı Sylvia, hafızasını kaybeder. Bir yıl sonra Incarceri Stone – başka bir dünyadan korkunç bir yaratık olan Koshmaar’ı bağlayan güçlü bir eser – çalındı! Sylvia ve efendisi Süleyman, Lichtenheim şehrine götürecek bir araştırmaya başlarlar ve burada kimlik gelecek olan eserin ortadan kaybolmasından daha az şok olacak olan hırsızla yüzleşirler. Eroin ve rehberinin yalnızca korkunç şehrin gotik duvarlarındaki kötü güçlerle değil, geçmişteki karanlık sırlarla da yüzleşmesi gerekecek. Silvia Incarceri’yi kurtarmayı ve Koshmaar’ın özgürlüğünü koparmayı önleyecek mi? Lichtenheim’ı ve sakinlerini kurtarmak için cesaretini mi toplamak istiyor?

Grim Legends 3 Full Hile Mod Apk-1

36 MİNİ OYUNUN VE GİZLİ NESNE BÖLÜMLERİNİ SİZDE TEST EDİN!
Dedektiflik şapkalarını giymeli ve şiddetli şehrin gothic duvarlarındaki kötü güçlerle değil, geçmişten gelen karanlık sırlarla da yüzleşmelidir. Silvia Incarceri’yi kurtarmayı ve Koshmaar’ın özgürlüğünü koparmayı önleyecek mi? Lichtenheim’ı ve sakinlerini kurtarmak için cesaretini mi toplamak istiyor?

Grim Legends 3 Full Hile Mod Apk-3

Sürükleyici gizli nesne bulmaca oyunları seçimimizde, büyüleyici maceralar, hikayeler, hikayeler ve ürkütücü gizemler bekliyor!
Grim Legends 3 Android Full Hile Mod Apk
– Grim Legends’ın üçüncü taksitini yapın!
– 36 atmosferik elle boyanmış yerler!
– 36 mini oyun ve gizli nesne sahnesinde kendinizi test edin!
– Bonus macerasında uzlaşmıyan sevgililere yardım edin!
– İncelemek ve yararlı öğeleri bir araya koymak!
– Tabletler ve telefonlar için optimize edilmiş üst düzey, kapsamlı oyun!
Telefonlar ve tabletler için optimize edilmiş, gizli nesnelerle dolu, seyahat ederken oynamak için mükemmel. Bu çevrimdışı oyunda hiçbir WiFi gerekmiyor!

Grim Legends 3 Full Hile Mod Apk-4

Grim Legends 3 Android oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Grim Legends 3 Full Hile versiyonunu sunuyoruz. Aşağıdaki linkten Grim Legends 3 Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Grim Legends 3 Apk oyununu FULL APK olarak oynayacaksınız.

Grim Legends 3 Full Hile Mod Apk-5

 

 

TGrim Legends 3 Android Full Hile Mod Apk

BOYUT : 401 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : RPG, Puzzle

APKSMOBI : TGrim Legends 3 Android Full Hile Mod Apk v1.5

Paylaşmak Güzeldir
Top Football Manager Full Hile Mod Apk v1.16.3 Doom Dunes Full Hile Mod Apk v1.7.2
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.