Gear.Club Full Hile Mod Apk

Gear.Club Mobile, oyunun da birçoğu Mercedes AMG C63S ve AMG GTS, Ford Mustang veya Lotus Elise 220 Cup gibi birçok farklı otomobilin direksiyonun da yarışacağınız bir 3D yarış oyunudur.

Oyun, her oyuncunun taleplerine ve ihtiyaçlarına uygun üç farklı kontrol sistemi sunmaktadır. Ayrıca birkaç yarış tamamlamanız için, direksiyon ve fren güçlendiricilerinizi ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Yine de, güçlendiricilerinize çok fazla düzenlemek, oyunun eğlenceli olmasını çok kolay hale getirebilir.

Yarışlar arasında garajınızı yükseltebilirsiniz. Sadece araç satın alıp oraya varmış olanları ayarlamakla kalmaz, aynı zamanda garajınız için açılımlar da satın alabilirsiniz. Birkaç turdan sonra tüm araçlarınızı kitlediğiniz uygun bir performans mağazası yaratabilirsiniz.
Gear Club Apk‘yla ilgili bir başka harika şey de, tek oyunculu yarışlarda ya da arkadaşlarınıza çevrimiçi olarak rakiplerinize karşı rekabet edebilmenizdir. Çevrimiçi yarışlarda en iyi zamanı bulmaya çalışmalısınız, böylece arkadaşlarınız onu yenmeye çalışabilir.

Gear.Club Full Hile Mod Apk-2

Gear.Club Full Hile Mod Apk-3

Gear.Club her açıdan harika bir yarış oyunu: harika grafikler, birçok kontrol seçeneği ve genel olarak Android’de harika çalışan bir sistem.
Gear.Club hızlı adrenalin acele etmekten çok daha fazlasıdır; otantik bir otomobil dünyası. Tam simüle edilmiş motorlar, güç aktarma organları, süspansiyonlar ve aerodinamik ile gerçekçi sürüş deneyimi.
Nefes kesici ortamları keşfetmeye ve sınırsız yarışlar, şampiyonalar ve etkinlikler aracılığıyla çevrimiçi arkadaşlarınız ve düşmanlarınızla canlı bir şekilde yarışacaksınız.
Gear.Club otomobiller için bir dizi seçenek sunuyor. Oyuncular, en muhteşem egzotik araçlardan bazılarını performans mağazalarında toplayabilir, yükseltebilir ve özelleştirebilir ve tam HD’de motor ve iç mekan dahil olmak üzere ayrıntıların tadını çıkarabilir.

Gear.Club Full Hile Mod Apk-4

Gear.Club Apk Oyun Özellikleri:
* Tam simüle edilmiş motorlar, güç aktarma organları, süspansiyonlar ve aerodinamik ile birlikte SÜRÜCÜ. Çoklu kontrol şemaları destekleniyor!
* Nefes kesen ayarları ve egzotik yerleri İNCELEYİN.
* Etkinlikler ve Şampiyonalar aracılığıyla Arkadaşlarınıza karşı RACE.
* En muhteşem egzotik otomobilleri toplamak, yükseltmek ve özelleştirmek için nihai Performans Mağazasını oluşturup geliştirin.
* Makinelerinizi maksimum kapasitelerinin ötesinde artırmak için ENGINEER’e özel parçalar.
* Full HD’de gösterilen motorlar ve iç mekanlar gibi ADMIRE araba detayları!
* Favori araçlarınızı toplayın.

Gear.Club Full Hile Mod Apk-5

Gear.Club Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Gear.Club Full Hile versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linklerden Gear.Club Mod Apk dosyasını indirip kurabilirsiniz. Gear.Club Android oyununu hileli olarak oynayabilirsiniz. Gear.Club hileli apk dosyası içerisin de FULL APK dosyası bulunmaktadır.

 

Gear.Club Full Hile Mod Apk

BOYUT : 1.53 GB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Yarış, Aksiyon

APKSMOBI (APK+DATA): Gear.Club Full Hile Mod Apk v1.21.3

APKSMOBI (APK+DATA): Gear.Club Full Hile Mod Apk v1.21.2

Paylaşmak Güzeldir
Fishdom Deep Dive Full Hile Mod Apk v2.22.3 Bus Simulator 17 Full Hile Mod Apk indir v1.10.0
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.