Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841
Gangstar Rio City of Saints Full Hile Mod Apk v1.1.9a | Full Hile APK indir

Gangstar Rio City of Saints Android Full Hile Mod Apk

Gangstar Rio City of Saints Apk oyunu, yapımcılığını Gameloft stüdyosu tarafından yapılan ve yeniden başarıyla sonuçlanan android oyundur. Gangstar Rio City of Saints Android beğenilen Gangstar serisinin, en yeni bir sürümü ve Android cihazlarınız için sunuldu! Oyunda Brezilya’nın Rio de Janeiro’yu şehrini keşfetmek için tehlikeli ve heyecanlı bir yol bulamazsınız!
Başlangıç olarak, başın belaya girer, ihanet eder, vurursun, hayal kırıklığı yaşarsın. Kahramanın alışılmadık bir duruma düşüyor. Şehrin güçlü bir cezai otoritesi olarak, gücü ve parası vardır. Güzel bir hayat geçiren kahramanın yasa dışı işlerle başa çıkmaya karar verir. Fakat bilinci kaybettikten sonra, görünüşü tanımanın ötesinde değiştiğini keşfeder. Bu, en prestijli görevleri yerine getirirken en alttan başlamak zorunda kalacağınız anlamına gelir. Karakterin eski statüsünü geri alacak mı?

blank

Gangstar Rio City of Saints Android Full Hile Mod Apk-4

Patlayıcı maddelerle düşmanlarınızı havaya uçara bilir, yada iki elle kullanabildiğiniz av tüfekleriyle düşmanlarınızı vurabilirsiniz. İsterseniz otomobil çalıp şehirde tur atarak, uçak kullanarak ta gökyüzünün hakimi olabilirsiniz.

blank

Gangstar Rio City of Saints Android Full Hile Mod Apk-1

Gangstar Rio City of Saints Full Apk, araba sürmek, sevmediğiniz haydutları öldürmek, tren kullanmak, uçakla uçmak ve çok daha fazlası olmak üzere 60 farklı seviyeden oluşuyor. Oyun içerisinde gelişen tüm olaylar, oyunu daha anlamlı ve ilginç kılan, net bir hikayede oluşur.
Sandbox oyununda ilk kez, Brezilya’nın Rio de Janeiro şehrini keşfedin. Favelas, ticaret bölgesi, plajlar ve ormanlar gibi 5 farklı bölgeyi keşfedin. Ayrıca, Gangstar serisinde ilk defa 3D ortamında tamamen gerçekleştirilen kapalı ortamları keşfedebilirsiniz.

blank

Gangstar Rio City of Saints Android Full Hile Mod Apk-3

Gangstar Rio City of Saints Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Gangstar Rio City of Saints Full Hile versiyonunu sizlere sunuyoruz. Aşağıdaki linkten Gangstar Rio City of Saints Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Gangstar Rio City of Saints Android sayesinde oyunda hiç zorlanmayacaksınız. Sınırsız para hileli olarak oynayacağınız oyunda isteğiniz bütün alışverişleri yapacaksınız.

blank

Gangstar Rio City of Saints Android Full Hile Mod Apk-6

blank

Gangstar Rio City of Saints Android Full Hile Mod Apk-7

blank

Gangstar Rio City of Saints Android Full Hile Mod Apk-3

 

 

Gangstar Rio City of Saints Full Hile Mod Apk

BOYUT : 835 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (ORJ. APK): Gangstar Rio City of Saints Full Hile Mod Apk v1.1.9a

APKSMOBI (MOD APK+DATA): Gangstar Rio City of Saints Full Hile Mod Apk v1.1.9a

blank

Paylaşmak Güzeldir
Metal Gear Rising Revengeance Apk indir v50 Battlegrounds of Valor WW2 Arena Survival Full Hile Mod Apk v1.2
1 Yorum
  1. Yazar
    Furkan Ölmez

    Oyuna giriyorum normal apk dada dendeim hilelide rardan çıkarma işlemi yaptım ama oyuna girince oyun başarıyla indirildi tamam basarak oynayabilirsijiz çıkıyor basıyorum siyah ekran çıkıyor 10 dk bekledim hayla açılmadı sorun nedir

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841