Game of Thrones Conquest Full Hile Mod Apk

Game of Thrones Conquest Full Apk oyunun da, Westeros savaşta. Büyük aileler birbiriyle savaştalar, ejderhalar gökyüzünün efendileri ve ölüler ordusu giderek kıtayı tehdit ediyor. Bölgenizi geliştirecek ve ordunuzu savaşa katılmaları için eğitin. Karmaşık bir politika içerisin de tehlikeli ittifaklar kurun. Dünyayı sarsan ve her ülkede izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisinden esinlenerek yapılan, Game Of Thornes Conquest oyunu, kullanıcılarına Westeros’un Lordları olmasına ve Yedi Krallığı fethetmek için çeşitli stratejiler geliştirerek oynamasına olanak tanır. Kış geldi ve düşman orduları savaşmak için hiç zaman kaybetmeyecektir. Hepsinin gözü Demir Taht’ı elde etmek. Sen de hiç zaman kaybetmeden Demir Taht’a oturmak için savaşlara katıl ve düşmanlarını zayıfken öldür.

Game of Thrones Conquest Full Hile Mod Apk

GERÇEK BİR GAME OF THRONES OYUNU!
Game of Thrones Conquest Apk oyunda ya kazanırsınız ya da ölürsünüz başka bir seçeneğiniz yoktur.
Gerçek bir Westeros’un Lordu Olun. Kendi hanenizin armasını oluşturun, topraklarını, haneni genişlet ve Demir Taht için savaşa katıl.
Jon Snow, Daenerys Targaryen, Petyr Baelish, Cersei Lannister ve diğerleri de dahil olmak üzere HBO hit dizisinin önemli karakterleri ile etkileşime geç.
Kara Kale, Ejderha kayası, Kış tepesi ve Kralın Şehri gibi 120’den fazla krallıkları ele geçirin.
Tehlikeli ittifak sistemini kullanarak siyasi kargaşa içindeki tehlikeli bölgeye gidin ve Demir Taht için ittifaklar kurun.

blank

Game of Thrones Conquest Full Hile Mod Apk

Unutmayın Game of Thrones dizinde de olduğu gibi, sadece hanelerin ismi yaşayacaktır. Hükmettiğin topraklar da inşaa ettiğin haneni geliştir, nüfusunu artır ve kendi hükmünü ilan et. Savaşa gireceğin ordunu yetiştirerek, düşman lordlarla savaşa gir ve ikonik Güç Makamlarını ele geçir. Ele geçireceğin bu güç ile ekonomini ve askeri güce sahip olurken, kalelerini düşman saldırılarına karşı savun.

Game of Thrones Conquest Full Hile versiyonunun çıkması durumun da hemen Game of Thrones Conquest Mod Apk dosyası yayınlanacaktır.

Game of Thrones Conquest Full Hile Mod Apk

BOYUT : 91.8 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Strateji, Aksiyon

İçerik telif hakkı sebebiyle kaldırılmıştır

Paylaşmak Güzeldir
Online Soccer Manager (OSM) 2020 Para Hileli Mod Apk
9 Yorum
 1. Yazar
  Ethem

  Hile nedir suan aktif mi

 2. Yazar
  Nillsş

  Şuan çalışıyorumu?

 3. Yazar
  Zafer

  Hile inşallah vardır eğer varsa oyunda kralık 93 duruyoruz herkes indirir öneririrm

 4. Yazar
  Awsed

  Yalan hileli değil

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.