Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841
Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm indir Türkçe Altyazılı 720p | Full Hile APK indir

Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm HD Türkçe Altyazılı indir

Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm HD Türkçe Altyazılı indir

Yazının devamı spoiler içermektedir. İzlemediyseniz yazıyı okumadan aşağıdaki indirme linkine geçin. Nefeslerin tutulduğu merakla beklenen dizi Game of Thrones‘un nihayet 7. Sezonu GoT sevenler ile buluştu. Kışın iyice yaklaştığı ve 7 krallığı büyük bir tehlikenin beklediği Game of Thrones’da Jon Snow Ak Gezenler için plan yaparken Cersei ise etrafındaki düşmanları öldürüp herkesin ona itaat etmesini sağlama peşinde. 7. Sezonun 1. bölümünde en çok konuşulan ise Arya Stark oldu. Walder Frey’i öldürmesinin ardından onun yüzünü alıp onun kılığına girerek tüm Frey’leri bir araya toplayıp toplu bir katliam yaptı. Helal olsun kıza tek başına bir hanedanlığı bitirdi. Etrafı düşmanlar ile dolu Cersei kendisine yardım etmesi için Demir Adaların lordu Euron’u yanına anlaşmaya çağırır lakin Euron ona çok şaşıracağımız bir teklifte bulunur. Cersei’ye evlenme teklifi eden Euron ilk etapta red cevabını alsada evlenme konusunda yinede oldukça ısrarcı. Bomba gibi binlerce ordu ile yola çıkan Daenerys ise sonunda ejderha kayasına ulaştı. Burada duygulu anlar yaşayan Daenerys’in planları çok büyük gibi. Sonunda “başlayalım mı” kelimesinden sonra anlaşılan Daenerys çok fazla kan dökecek gibi.

Game of Thrones‘in diğer bölümlerine ulaşmak ve yeni bölümlerini takip etmek için Game of Thrones 7. Sezon Tüm Bölümleri indir bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm indir Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm indir Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm indir Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm indir Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm indir

Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm indir

BOYUT : 961 MB

İçerik telif hakkı sebebiyle kaldırılmıştır

blank

Paylaşmak Güzeldir
Video Format Factory Premium Android Apk v3.7 Mahjong Epic Apk – Hileli Mod v2.2.1
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841