Game of Thrones 6.Sezon

Game of Thrones 6. Sezon 9. Bölüm indir – Türkçe Altyazılı

İlk olarak geçen hafta neler olmuştu kısaca bir hatırlayalım. Arya Stark bizlere ne kadar güçlü bir kız olduğunu kanıtlamıştı. Yaralı halde tiyatro gösterisi yapanların yanına gitmiş ve ordaki kadın Arya’yı iyileştirmeye çalışmıştı. Peşindeki ise o kadını öldürerek sıra Arya’ya gelmişti. Arya’yı hafife olan bu isimsiz kız ise Arya’yı yaralı halde kolaylıkla öldürebileceğini sanmıştı ki Arya onu iğne adı verdiği kılıcının oraya doğru sürüklemiş ve iğneyide alarak karanlıkta ölümüne dövüşmüşlerdi. Arya ise Yüzsüz Adamlara katılmadan önceki testlerden gözleri kapalı bir şekilde yaptığı alıştırmalar sayesinde bu isimsiz kızın kellesini almış ve Çok Yüzlü Tanrının tapınağına götürmüştü. Jaqen H’ghar ise Arya’yı yüzsüzlere kabul etmiş lakin Arya kendinden vazgeçmemişti. Tazı ise kardeşlikteki adamlardan intikamını almıştı ve kardeşliğe katılma konusunda düşünceliydi. Yedi Krallığın Kralı ise iyice inanç tarafına krallığı sürüklemekte ve annesi hakkında olumsuz kararlar vermekteydi. Son olarak dövüşle yargılamayıda kaldırdıktan sonra Cersei’nin nasıl yargılanıcağını ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Sonunda güzel kraliçemiz Khaalesi ise saldırı altındaki krallığına gelmişti ve saldırı altındaki bu krallığını eminimki kolay bir şekilde halledicektir.

Bu bölümde ise Piçler savaşıyor. Jon ve Ramsey’in savaşının olacağı bu bölümde kimin kazanıcağı büyük merak konusu. Yabanilerinde bulunduğu bu savaşta Jon Kıştepsini geri ele geçirebilecekmi ? Ayrıca Jon ile ilgili yeni teorilerde mevcut. Sakallarını kestiği için ve Boltonlara karşı tek başına kaldığı sahnede paylaşılınca tekrar ölecek mi teorileride mevcut. Görünen o ki 9. Bölüm oldukca heyecanlı geçicek. 6. Sezonda niyahet bir savaş göreceğiz. Game of Thrones’in 6. Sezon 9. Bölümünü aşağıdaki linklerimizden indirerek seyredebilirsiniz.

Game of Thrones’in 6.Sezün Tüm Bölümlerinin Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj olarak Linkleri

Game of Thrones 6.Sezon Tüm Bölümleri indir – Türkçe Altyazılı

Game of Thrones 6.Sezon Tüm Bölümleri indir – Türkçe Dublaj

9. Bölüm için indirme Linkleri alttadır.!

Game of Thrones 6.Sezon indir Game of Thrones 6.Sezon tum bolumleri Game of Thrones 6.Sezon bolum indir

indirr

BOYUT : 1,3GB

Telif hakları nedeniyle linkler kaldırılmıştır.

Paylaşmak Güzeldir
Outcast 1. Sezon 3. Bölüm indir Game of Thrones 6. Sezon 9. Bölüm Türkçe Dublaj indir
7 Yorum
 1. Yazar
  Ferhat Aslan

  Neden Mega. Öncelikle 50gb indirme kotası varmış. Ne zaman yüklediysem doldurmuşum (Yalan) Üye olmam gerekiyormuş. Hadi lanet olsun dedim oldum üye. Onda da sürekli “Hay aksi bişeyler ters gitti” Baştan indir yine aynı yine aynı. Dostum doğrudan turbobit falan yapsana şu upload larını. Uğraşıyoruz o kadar ve gb lar israf oluyor

  • Yazar

   Hocam Megaya yüklememin sebebi hızlıdır yani internetinizin hızına göre indirme yaparsınız. Turbobit ise premium olmayanlara 100kb indirme hızı sağlıyor ve yavaştır. Meganın kendi uygulaması var onu indirin sorunsuz indirirsiniz. Daha hızlı indirmeniz için yüklüyordum ama bir dahakine bir başka alternatif link ile sunarım hocam.

   • Yazar
    Ferhat Aslan

    4. denemeden sonra nihayet tamamlandı. Hızlı olduğu da doğru. Premium indirme satın almış gibi hızlı hatta. O zaman sana zahmet bir de alternatif link ekleyiver. 8. bölüm de torrent ti. Bi standart olsa ne güzel olacak 🙂 emeğine sağlık bu arada.

 2. Yazar
  Hadi aga yola cikacaz otobusle Cabuk atin

  Canuk atın yola cikacaz

 3. Yazar
  burak

  hocam ne zaman yüklenecek bilgi verebilirmisiniz ona göre bi program yapalım ??

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.