Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841
Fire Up! Apk indir v1.0.4 | Full Hile APK indir

Fire Up Apk indir-4

Son zamanlarda, Voodoo yayıncısı tarafından geliştirilen ve bağımlılık yaratan Fire Up Apk oyunu, kullanıcıları oyuna başladıktan sonra son derece bağımlılık yaratan bir oyundur. Kullanımı oldukça basit olan Fire Up Apk ilk çıkışında sadece iOS için yayınlanıyordu. Ancak Google Play’de yeni kullanılmaya başlandı. İsterseniz de aşağıdaki linkten APK dosyasından indirebilirsiniz.

Fire Up Apk indir oyununu kısaca açıklamasını yapalım.
Basit ama eğlenceli oyun
Eğer şimdiye kadar Snake vs Block of the Voodoo oyununu daha önce denemiş iseniz, Fire Up oyununu çok seveceksiniz. Nispeten benzer özelliklere sahip oldukları için bu oldukça basit bir oyun olacak. Yılan oyunun da olduğu gibi, oyuncu Yılan numaralı bloklarını geçmek için toplardan yaratılmış yılanı kontrol eder! Bu kez oyuncu yılanı bir tank atışı ile değiştirdi.
Özellikle, oyun da sayıları farklı çizgili kareler blokları görünecek ve oyuncunun görevi üstesinden gelmek için bu hedefleri vurması gerekmektedir. Oyuncu, numaralı blokları yok etmek için topları ateşleyecek olan çok basit bir modelleme tankını kontrol edecektir. Engeller geçmek için o blokları kırmanız gerekecek, yoksa oyun kazanılan skorla biter, üstten aşağıya doğru yükselen sayılardır. Skorunuz, vurduğunuz topların sayısına ve bloklarda toplam vuruş sayısına karşılık gelecektir. Dolaysıyla, tek göreviniz mümkün olan en yüksek puanı yapmaktır.

blank

Fire Up Apk indir-3

Fire Up Android oyununun zorluğu, görünen karelerin sayısı ile artacaktır. Sayı ne kadar büyükse, o zaman geçmek o kadar zor olur. Bununla birlikte, oyun zor durumlarda daha kolay toparlanabilmesi için tankın daha fazla topu vurmasına yardımcı olan eşyalar ile desteklenecektir. Blokların üstesinden gelmek için mümkün olan en kısa sürede en küçük blokları yok etmeye dikkat edin.
Her bloğu yok ettiğinizde bloğun değerine karşılık gelen bir puan alırsınız. Yüksek puanı kazanmak için, oyunun başından bu yana en iyisini denemek ve yüksek puanı elde etmek için mümkün olduğunca çok blok yok etmek zorundasınız. Ancak oyun ilerledikçe, düşen blokların hızı o kadar da yavaş olmayacaktır. Gittikçe hızlanan bloklar olacak ki yalnızca birine odaklanmalısın ve umarım onları dokunmadan önce yok etmelisin.

blank

Fire Up Apk indir-2

Sadece bu değil, yol boyunca karşınıza çıkacak olan güç-up’lar olacak ve onları almayı unutmayın. Çünkü kullandığınız aracın gücünü geçici olarak artırmaya yardımcı olacak, örneğin daha güçlü mermiler ile vurabileceksiniz. Gelen renklere dikkat edin kırmızı, mavi mermi sayısını arttırıyor. Ve kazanacağınız daha fazla puan silahınızı yükseltmenize yardımcı olan paralar olacaktır.

blank

Fire Up Apk indir-1

Şu anda Fire Up! Apk indir oyunun hali hazır da Fire Up Mod Apk dosyası yada Fire Up Hileli Apk versiyonu piyasada yok. Eğer çıkması durumun da hemen sitemize yüklenecek ve siz kullanıcılarımızın hizmetine sunulacaktır.

Fire Up! Apk indir

BOYUT : 29.7 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Yarış, Aksiyon

APKSMOBI (APK): Fire Up! Apk indir v1.0.4

blank

Paylaşmak Güzeldir
Doom 3 BFG Edition Android Full Hile Mod Apk indir v1.1.17 Balls to Blocks Classic Brick Breaker Apk indir v1.1
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841