Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678

fifa-17-full-indir

Fifa 17 Full Türkçe indir + Torrent + Sorunsuz Çalışan

Bu yılın en çok beklenen oyunlar arasında olan Fifa 17, iddaalı bir şekilde geliyor. Sloganını bile şimdiden duyuran EA, “Futbol Değişti” sloganı ile Fifa 17‘yi çıkarmaya hazırlanıyor. Fifa 17’de ilk kez Battlefield serisinde kullanılan oyun motoru olan Frostbite kullanıldı. Böylece oyunculara daha gerçekci ve daha üst düzey bir oyun deneyimi sunuyor. Fifa 17 ilk defa yolculuk (senaryo) modu ile geliyor. Senaryo modunu duyurması ile büyük bir süpriz yapan EA, senaryo modunda Alex Hunter‘a hayat vereceğiz. Premier Lig’den istediğiniz bir takımı seçerek Alex Hunter’ın hangi takımdan başlayıp kariyerini en iyi şekilde sürdürmesine, saha dışı ve saha içi önemli gelişmelere siz karar vericeksiniz.

Bir çok fizik özelliklerinin yenilenmesi ile yeni atak yapma teknikleride geldi. Yeni gelen teknikler; Yerden Sert Bitiriş, Dar Alanda Pas, Yerden Sert Kale Vuruşları, Aşağıya Doğru Kafa Vuruşu gibi teknikleri kullanabileceğiz. Daha bir çok yeni özellikle gelen Fifa 2017 daha çok grafik ve gerçekcilik yönünde epey bi iyileştirme yapılmış. Grafiklerinde yükselmesi ile akıllardaki tek soru olan Fifa 17 Benim Bilgisayarımı Kaldırır mı sorusunada aşağıdaki paylaşmış olduğum sistem gereksinimlerinden cevabına ulaşabilirsiniz. 27 eylülde raflarındaki yerini alacak olan Fifa 17 kırılır kırılmazda sitemizden bu konu altında full ve sorunsuz olarak Fifa 17 Full indir ebileceksiniz.

fifa-17-indir fifa-17-full fifa-17-turkce-indir

indirr

Oyun henüz çıkmamıştır. Çıkar çıkmaz eklenicektir. Bu sırada Oyun indir bağlantımıza tıklayarak diğer oyunlara göz atabilirsiniz.

blank

Paylaşmak Güzeldir
Medieval Craft 3 Android v1.0.8 Apk Zemana Mobile Antivirus Premium Apk – v1.4.0
Benzer Yazılar
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678