Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678
Dream League Soccer 2020 Para Hileli Mod Apk İndir - Full Hile APK indir

Dream League Soccer 2020 Para Hileli Mod Apk İndir

Dream League Soccer 2020 (DLS 2020) Para Hileli Mod Apk İndir

Mobilde futbol oyunu denilince akla gelen ilk oyunlardan birisi ve oynanış olarak da en iyilerden olan Dream League Soccer 2020‘dir. Oyunda takımınızı seçtikten sonra transferler yapıp, en güçlü kadroyu oluşturmaya çalışacak ve takımınızı ligde en üst sıralamaya sokmak için mücadele edeceksiniz. En iyi kadroyu oluşturduktan sonra iş tamamen sizin oyun için taktiklerinize ve bileğinize kalacak. Oyunun kolay kontrolleri sayesinde oyuncuları en iyi şekilde yönlendirmek için doğru zamanda pas verecek, çalım atacak ve size galibiyet getirecek olan şutu çekeceksiniz.

3500’den fazla lisanslı oyuncunun yer aldığı DLS 2020‘de stadyumu geliştirmek için, sağlık, ticari ve eğitim tesisleri inşa ederek, oyuncularınızla sürekli ilgilenecek, sağlık durumlarını kontrol edecek, istediğiniz oyuncuyu satacak ve yeni oyuncu alacak ve oyuncularınızı eğitim tesislerinde antremanlara çıkararak performanslarını yükseltip, morallerini sürekli yüksek tutacaksınız. Tabi oyunda sürekli maç yapıp, diğer takımları yenmek o kadar da kolay olmayacak. Bu yüzden de para kasmak da oldukça zor olacağı içinde takımınıza en iyi oyuncuları hemen alamayacaksınız. Ancak siz ziyaretçilerimiz için Dream League Soccer 2020 hileli apk olarak paylaşıyorum. Böylece oyunda sınırsız para hilesine sahip olarak, dilediğiniz transferleri paranız bitmeden yapacak ve rüya takımınızı oldukça kolay bir şekilde oluşturarak, tüm rakiplerinizi kolayca yenip, ligde en üst sıralara kolayca çıkıp, tüm kupaların sahibi de olabileceksiniz.

Dream League Soccer 2020 Para Hileli Mod Apk İndir Dream League Soccer 2020 Para Hileli Mod Apk İndir Dream League Soccer 2020 Para Hileli Mod Apk İndir Dream League Soccer 2020 Para Hileli Mod Apk İndir

Pes 2015 İndirme Linkleri

BOYUT : 100 MB

ANDROID : 4.3 ve Üzeri

blank

Paylaşmak Güzeldir
Etiketler

Mobile Legends Bang Bang Full Hile Mod Apk v1.5.70.6241 Dream League Soccer 2021 PARA Hileli Apk İndir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678