Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841
Dr. Driving 2 Full Hile Mod Apk v1.53 | Full Hile APK indir

Dr. Driving 2 Android Hileli Mod Apk indir

Dr. Driving 2 Full Hile Mod Apk-2

Dr. Driving 2 Android Hileli Mod Apk indir

Bir zamanların en popüler elden düşmeyen Park etme oyunu olan Dr. Driving, yeni 2. oyunu ile tekrardan dönüş yaptı. İlk zamanlar en çok oynanan park etme oyunu ikinci oyunu ile daha gelişmiş ve daha iyileştirilmiş bir şekilde Android Marketteki yerini aldı. Daha da güçlendirilmiş grafikleri ile şehirde trafiğe çıkacağımız oyunda hedefimiz belirlenen noktaya çarpmadan ulaşıp, aracımızı düzgün bir şekilde park etmek. Sizleri bir çok zorlu seviyelerin de beklediği oyunda sizler aracınız ile farklı modlarda oyunu oynayabileceksiniz. İster şehir de boş boş gezin, ister verilen görevleri aracınızı bir yere değdirmeden yerine getirin, ister zamana karşı yarışın. Oldukça eğlenceli bir oyun olan Dr. Driving 2 Android‘de yep yeni bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız. Ayrıca oyuna gelen en güzel özelliklerden bir tanesi de online olarak diğer oyuncularla birlikte gerçek zamanlı oynayabiliyor olmanız. Bu özelliğiyle oyundan görev yapmaktan sıkıldığınız da online olarak diğer oyuncularla oynayabilecek ve hiç sıkılmayacaksınız.

Dr. Driving 2 Hileli Mod Apk

Dr. Driving 2 Full Hile Mod Apk

Dr. Driving 2 Apk oyunu içerisinde yaşanan maddi sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Dr. Driving 2 Full Hile versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten oyunun Dr. Driving 2 Mod Apk dosyasını indirip kurun. Driving 2 Android oyunu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Driving 2 Hileli Apk dosyası içerisin de sınırsız para hilesi bulunmaktadır.

Dr. Driving 2 Hileli Mod Apk

Dr. Driving 2 Full Hile Mod Apk-1

Böylece oyunda hiçbir maddi zorluk yaşamayacak, araçların tüm kilitleri açık olarak başlayarak sınırsız para hilesi ile de dilediğiniz aracı alabileceksiniz ve böylece de görevlerinizi rahatlık la yapabileceksiniz. SUD Inc. yapımcılığındaki bu oyunu aşağıdaki linklerden cihazınıza indirip, kurarak oyunun ikinci versiyonunu sınırsız hileli olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Dr. Driving 2 Full Hile Mod Apk

BOYUT : 10.2 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Yarış

APKSMOBI (APK): Dr. Driving 2 Full Hile Mod Apk v1.53

APKSMOBI (APK): Dr. Driving 2 Full Hile Mod Apk v1.52

APKSMOBI (APK): Dr. Driving 2 Full Hile Mod Apk v1.51

APKSMOBI (APK): Dr. Driving 2 Full Hile Mod Apk v1.29

CLOUD : Dr. Driving 2 Hileli Mod Apk

blank

Paylaşmak Güzeldir
Tap Tap Fish Android Full Hile Mod Apk v1.7.6 Robbery Bob Full Hile Mod Apk v1.18.9
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841