Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841
Defense Zone 3 Ultra Hd Full Hile Mod Apk v1.2.5 | Full Hile APK indir

DEFENSE ZONE 3 ULTRA HD FULL HİLE MOD APK

DEFENSE ZONE 3 ULTRA HD FULL HİLE MOD APK

Defense Zone 3 HD Android Hileli Mod Apk indir

Defense Zone 3 Ultra Hd Apk oyun, ARTEM KOTOV tarafından tasarlanmış HD ve yüksek grafiklere sahip Android Savunma oyununda sizler bölgenizi düşmanlarınıza karşı belirleyeceğiniz strateji ile savunacaksınız. 8 farklı kulenin yer aldığı oyunda sizler kulelerinizi belirleyeceğiniz sınırsız taktik ile yerleştirecek ve düşmanlarınızın kuleleri geçmesine izin vermeyeceksiniz. Düşmanlar ilk olarak kulelerinize saldırı düzenleyecekleri için kulelerinizi özenle yerleştirmelisiniz. Bir çok farklı araziler üzerinde taretlerinizi yerleştirecek ve daha çok taret mi yerleştirecek yoksa mevcut taretlerinizi mi geliştireceksiniz, karar vererek en iyi savunmayı yapacaksınız.

blank

DEFENSE ZONE 3 ULTRA HD FULL HİLE MOD APK

Her taretin farklı özelliği bulunduğu oyunda taretlerin özelliklerini en iyi şekilde kullanacak ve bu özellikleri birleştirerek düşmanlarınızın geçitlerini engelleyeceksiniz. Savunma sırasında uçaklarınızı kullanarak hava saldırısı yapıp, düşmanlarınıza nükleer bombalar atabileceksiniz. Oyundaki mevcut paranız ile hareket edecek ve elinizdeki paranız ile kulelerinizi yerleştirip, geliştireceksiniz. Bunun için ise oyunda çok paraya ihtiyaç doğuyor. Bu yüzden aşağıdaki linklerden DEFENSE ZONE 3 ULTRA HD FULL HİLE‘yi sizlere Sınırsız Para Hileli ve Reklamsız olarak paylaşıyorum. Böylece oyuna giriş yaptığınızda sınırsız paraya sahip olacak ve sınırsız paranız ile oyunda bir çok yeni kule inşa edebilecek ve kuleleri en yüksek seviyeye getirerek en iyi savunmaları yapacak ve düşmanlarınızı her zaman yenilgiye uğratabilirsiniz, tabi bu sizin stratejinize bağlı olacak.

blank

DEFENSE ZONE 3 ULTRA HD FULL HİLE MOD APK

Defense Zone 3 Ultra Hd Apk oyun içerisin de yaşanan maddi sorunlar ve genel geliştirme problemleri nedeni ile Defense Zone 3 Ultra Hd Full Hile olarak sunduk. Defense Zone 3 Ultra Hd Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Defense Zone 3 Ultra Hd Android oyununu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Defense Zone 3 Ultra Hd Hileli Apk dosyası içerisin de sınırsız para hilesi bulunmaktadır. Aşağıda bulunan linklerden, hem data hem de apk dosyasını indire bilirsiniz.

 

DEFENSE ZONE 3 ULTRA HD FULL HİLE MOD APK

BOYUT : 416.5 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK+DATA): Defense Zone 3 Ultra Hd Full Hile Mod Apk v1.2.5

APKSMOBI (APK+DATA): Defense Zone 3 Ultra Hd Full Hile Mod Apk v1.2.4

APKSMOBI (APK): Defense Zone 3 Ultra Hd Full Hile Mod Apk v1.2.3

APKSMOBI (APK): DEFENSE ZONE 3 ULTRA HD FULL HİLE MOD APK V1.2.0

APKSMOBI (DATA): DEFENSE ZONE 3 ULTRA HD FULL HİLE MOD APK V1.2.0

blank

Paylaşmak Güzeldir
DC Legends Full Hile Mod Apk v1.21.2 City Island 4 Sim Tycoon Full Hile Mod Apk v1.8.3
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841