Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678
DC Legends Full Hile Mod Apk v1.20.2 - Full Hile APK indir

DC Legends Full Hile Mod Apk-5

DC Legends’ta Android akıllı telefonunuzda ve tabletinizde indirebileceğiniz ve oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu DC, süper kahramanlar ve süper kahramanlar ile birlikte çalışıyor.
DC Legends Mobile, oyuncuların Batman, Süpermen, Joker ve Harley Quinn gibi süper kahramanları yönetebilmelerini sağlayan bir mobil RPG oyunudur.
Batman, Süpermen, Flash, Wonder Woman ve daha fazlası gibi DC deneyimindeki Adalet Ligi kahramanlarını işe alın. Galaksiye karşı savaşırken rakip takımlara karşı savaşmak için dinamik PvP savaşlarına katılın ve ittifaklar kurun. Destansı süper güçlü saldırılarla kahramanlarınızı güçlendirin, istatistiklerini geliştirin ve deneyim kazandığınızda malzemeleri geliştirin. Takımınızın geleceği elinizde – rakibinize hükmetmek, savaşlarda düşmanları yenmek ve galaksinin geleceğini korumak için strateji ve zekâ var. En sevdiğiniz Justice League kahramanlar ile bugün savaşa katılın!

blank

DC Legends Full Hile Mod Apk

DC Efsanelerinde, her kahraman kendi yetenekleriyle donatılmıştır. Farklı kahramanları birleştirerek oluşturduğumuz takımda yakalayacağımız denge, belirleyici
savaşlardaki başarımız. Yıl boyunca DC dünyasının ikonik şehirleri ve mekanlarında savaşabiliyoruz. Savaşları kazandıkça, gelişebiliriz
kahramanlarımız ve onları yeni öğelerle güçlendirebiliriz

blank

DC Legends Full Hile Mod Apk-1

DC Legends Kahramanları:
• İyi ve kötü? Süpermen ve Lex Luthor? Batman ve Joker? Takımınızı oluşturmak ve rakip takımlarla çatışmak için olası müttefikleri bir araya getirin.
• Galakside yolunuza çıkarken Harley Quinn, Supergirl ve The Flash gibi kahramanları bir araya getirerek en iyi takımı toplayın.
• Gücünü çoğaltır ve kadronuz büyürken egemenliği artırır. Gücü ve her durum için mükemmel stratejiyi bir araya getirin.

DC Legends Android Oyun Takımları:

• DC Comics Evreninde üstünlük için bir çarpışmada düşmanlarınıza karşı savaşta savaşmak için kahramanlarınızı özelleştirin
• Gotham City gibi ikonik konumlarda rakiplere hükmettiğinizde deneyim kazanın ve yeni yetenekler kazanın , Metropolis, Themyscira ve daha fazlası
• Kahramanlarınızı LEGENDARY statüsüne geçirerek stat yükseltme ve yepyeni bir görsel personele sahip olacaksınız.

blank

DC Legends Full Hile Mod Apk-6

DC Legends Online:

• Dünyadaki diğer oyunculara karşı üstün stratejinizi ve takım oluşturma becerilerinizi sergilemek ve sıralara tırmanmak için mücadele edin.
• Ödüller kazanmak ve listeni genişletmek için günlük ve haftalık mücadelelere katılın
• PvP arenadaki diğer rakiplere karşı çatışma yapın. afişin tepesine yüksel ve DC Comics Evreninin ustası ol!
Düşmanlarınızı yenmek için hangi stratejiyi kullanacaksınız ve bu savaşı sizinle kim savaşacak? Galaksinin geleceğini kurtarmak için kahramanların çatışmasına hazırlanın.

blank

DC Legends Full Hile Mod Apk*3

DC Legends Apk oyunu içerisinde yaşanan maddi sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, DC Legends Full Hile versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten DC Legends Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık DC Legends Android oyununu hileli bir şekilde rahatlıkla oynayabilirsiniz. DC Legends Hileli Apk dosyası içerisin de Saldırı Hilesi ve Yüksek Hasar Hilesi bulunmaktadır.

DC Legends Full Hile Mod Apk

BOYUT : 40.6 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK): DC Legends Full Hile Mod Apk v1.20.2

blank

Paylaşmak Güzeldir
Akinator The Genie Android Full Hile Mod Apk v6.5.2 Bus Rush 2 Full Hile Mod Apk v1.22.5
Benzer Yazılar
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678