Cut the Rope Time Travel Android Full Hile Mod Apk-1

Cut the Rope 2 oyunu alanında en çok satan basit oyunlarından biridir. Şekere ulaşmada zorlayıcı engelleri çözmek ve kahramanımıza yardım etmemiz gerekiyor.
Bu sefer, beslenecek iki uzaylı ağzınız var. Om-Nom ve Antik Yunan, Orta Çağ ve bir korsan gibi çeşitli ataları bulunmaktadır. Seviyeler temalı zaman periyotlarına göre düzenlenmiştir. Bir seviyeyi tamamlamak için, hem Om-Noms’u bir şeker parçası ile beslemelisiniz. İpleri kesmek, bir bölümün geçmesi kadar basittir.
Ancak Cut the Rope de işler bölüm geçtikçe zorlaşır. Her bir zaman periyodu, spinning bıçakları, zaman durdurucular, sivri uçlar, ipleri geri çekmenizi ve bir sapandan taş gibi şekerler bırakmanızı ve parmağınızın kesemeyeceği zincirler gibi benzersiz mekanikleri ortaya çıkarır. Bir şekerleme düşürürseniz veya yok ederseniz seviye biter, ancak istediğiniz sıklıkta tekrar deneyebilirsiniz.
Ve özellikle de daha sonraki seviyelerde, ikinci yarı zamanlamanın uzaylılar ve tüm uzaylılar ile aralarındaki uzaylılar arasındaki fark anlamına geleceğini göreceksiniz. Gökyüzünden düşen iki şekeriniz, göz açıp kırpmadan daha hızlı düşecek ve siz vuruş aşamalarını bitirmek için deneme yanılmalarına ve hatalara ve keskin reflekslere ihtiyacınız olacak.

Cut the Rope Time Travel Android Full Hile Mod Apk-2

Cut the Rope Time Travel Android Full Hile Mod Apk-3

Cut the Rope Time Travel Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Cut the Rope Time Travel Full Hile versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten Cut the Rope Time Travel Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Cut the Rope Time Travel Android oyununu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Cut the Rope Time Travel Hileli Apk dosyası içerisinde İpuçları + Süper Güçler + bütün kilitler açık hilesi bulunmaktadır. Bu sayede oyun içerisinde ki bütün geliştirmelerinizi çok daha rahat yapacaksınız.

Cut the Rope Time Travel Android Full Hile Mod Apk-4

 

Cut the Rope Time Travel Full Hile Mod Apk

BOYUT : 40.2 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Yarış

APKSMOBI (APK): Cut the Rope Time Travel Full Hile Mod Apk v1.8.0

Paylaşmak Güzeldir
Blocky Traffic Racer Full Hile Mod Apk v1.1 Coach Bus Simülatör Driving 2 Full Hile Mod Apk v1.1.7
Benzer Yazılar
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.