Cluedo Full Hileli Mod Apk indir

Cluedo Full Mod Apk klasik gizem çözmeye dayalı bir bulmaca oyunudur! Oyun başlangıcında, bir şüpheli, bir oda ve bir silah olmak üzere üç kart rastgele seçilir ve kimsenin göremediği özel bir zarf haline getirilir. Bu kartlar davanın gerçeklerini temsil ediyor. Kartların geri kalanı oyuncular arasında dağıtılır. Oyuncuların kendilerine en yakın şüpheliyi seçmeleri talimatı verilir.

Daha eski sürümlerde, oyun Miss Scarlett ile başlar ve saat yönünde ilerlemektedir. Oyunculara zar attırır ve buna göre koridor boşluklarını veya odalara doğru hareket eder. Amaç, cinayetin ayrıntılarını bulmak; yani, zarf içindeki kartları. Altı karakter, altı cinayet silahı ve dokuz oda var, oyunculara 324 olasılık bırakıyor. Bir oyuncu bir odaya girer girmez şüpheli, oda ve silah isimlendirerek ayrıntılarla ilgili bir öneri yapabilir.

Cluedo Full Hileli Mod Apk indir

Örneğin: “Profesör Plum, Yemek Odasında, şamdanlıydı.” Oyuncunun önerisi o anda bulunduğu odayı içermelidir; koridorlarda öneriler yapılamaz. Önerilen şüpheli ve silah için belirteçler, eğer ikisi de mevcut değilse, hemen o odaya taşınır. Bir oyuncunun önerisi kendisini katil olarak adlandırabilir ve kendi elinde kartlar içerebilir. Bir oyuncu bir öneri yaptığında, diğerleri onu kınamaya davet edilir. Solundaki oyuncu üç adresten herhangi birini elinde tutarsa, o oyuncunun birisine özel olarak göstermesi gerekir.
Süreç bir oyuncunun öneriyi reddetmesine veya kimse bunu yapamayana kadar masanın etrafında saat yönünde devam eder. Bir oyuncunun dönüşü normalde öneri tamamlandıktan sonra sona erer. Doğru unsurları belirlediğine inanan bir oyuncu, dönüşünde bir suçlama yapabilir. Suçlama, oyuncunun (varsa) bulunduğu herhangi bir odayı içerebilir ve reddedilmemiş bir öneriyi takiben hemen yapılabilir.

Cluedo Full Hileli Mod Apk indir

Suçlayan oyuncu zarf içindeki üç karta özel olarak bakar. Suçlamayla eşleşirlerse, oyuncu onlara herkese gösterir ve kazanır; Aksi takdirde, onları zarfın yanına getirir ve oyunun geri kalanı için “kaybetme” konusunda hareket edemez veya öneri suçlama yapamaz.
Bir oyuncu bir odada bir öneri yaptığında, o odada olması için koşulları ne olursa olsun o odanın dönüşünü tamamlayana kadar o odada başka bir öneri yapamaz.
Renkli “başlangıç” boşlukları, her oyunun şüpheli simgesine karşılık gelen dış çevreyi kuşatır. Her karakter karşılık gelen renkli boşluktan başlar. Dört köşe odasının her biri, haritanın karşı köşesinde odaya giden gizli bir geçit içerir. Orta oda (genellikle Bodrum veya Merdiven olarak bilinir) oyuncular tarafından erişilmez, ancak çözüm zarfını içerir ve oyun sırasında başka türlü kullanılmaz.

Cluedo Full Hileli Mod Apk indir

Cluedo Apk oyunu içerisindeki yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Cluedo Full Hile versiyonunu sizlere sunuyoruz. Aşağıdaki linkten Cluedo Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Cluedo Android oyununu sınırsız para hileli olarak rahatlıkla oynayabileceksiniz. Cluedo Full Hileli Apk oyununu oynamak için play google’dan indirdiğiniz sürümü kaldırarak Full hileli mod apk dosyasını yükleyin.

Cluedo Full Hile Mod Apk indir

BOYUT : 288.7 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK+DATA): Cluedo Full Hile Mod Apk indir v2.1.0

APKSMOBI (APK+DATA): Cluedo Full Hile Mod Apk indir v2.0.5

APKSMOBI (APK): Cluedo Full Hile Mod Apk indir v1.5.0

APKSMOBI (DATA): Cluedo Full Hile Mod Apk indir v1.5.0

Paylaşmak Güzeldir
City Island Airport Full Hile Mod Apk v2.5.0 DUAL! Full Hile Mod Apk indir v1.3.09
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.