Club Soccer Director 2018 Android Hileli Mod Apk indir

Club Soccer Director 2018 Full Hile Mod Apk

Club Soccer Director 2018 Android Hileli Mod Apk indir

Club Football Manager, Go Play Games Ltd tarafından tasarlanıp geliştirilen Android oyunda bir direktör olacak ve 16 liglerde 350 farklı takımdan birini seçerek takımınızı yönetmeye başlayacaksınız. Seçtiğiniz takımınızın her şeyi ile ilgilenecek ve takımınızı zirveye taşıyana kadar olduka fazla uğraşacaksınız. Takımın yönetim kadrosunu belirleyecek antrenör alacak, takımınıza oyuncular transfer edecek ve ortaya mükemmel bir takım çıkarmaya çalışacaksınız. Kazancınızı arttırmak için sponsorlar ile müzakere yapacak ve sponsorları size bağlayarak gelirinizi arttıracaksınız. Club Soccer Director 2018 diğer adıyla Club Football Manager‘da tüm çalışanları ayarlayacak ve stadınızı geliştireceksiniz. Stadınızı, tesislerinizi ve gençlik akademilerini geliştirerek oyuncularınız için daha iyi bir ortam oluşturacak, alt yapıdan oyuncularınızı daha iyi geliştirecek ve oyuncularınızın morallerini yüksek tutacaksınız. Oyunda oyuncuların morallerini yüksek tutmak oldukça önemli. Çünkü bu oynayacakları maçada yansıyacak. Ayrıca seyircilerin tepkileri de takımınız için çok önemli. Onların isteklerini yerine getirmeye çalışacak ve onları da memnun edeceksiniz. Gerçek bir takım direktörlüğü yapacağınız Club Soccer Director 2018 Apk ile en iyi stadyumu, tesisi, yönetimi ve hatta en iyi oyuncuları alıp onlar için en iyi antreman ve en iyi koşulları sağlayarak takımınızı hızlı bir şekilde zirveye çıkarıp tüm şampiyonlukları ve kupaları elde edebilirsiniz.

Club Soccer Director 2018 Hileli Mod Apk

Club Soccer Director 2018 Full Hile Mod Apk-1

Club Soccer Director 2018 Hileli Mod Apk

Club Soccer Director 2018 Full Hile Mod Apk-2

Club Soccer Director 2018 Apk oyunu içerisinde yaşanan maddi sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Club Soccer Director 2018 Full Hile versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten Club Soccer Director 2018 Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Club Soccer Director 2018 Android oyunu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Club Soccer Director 2018 Hileli Apk dosyası içerisin de sınırsız para hilesi bulunmaktadır. Sınırsız paranızı harcadığınız da artacaktır. Sınırsız para hileli olarak oynayacağınız oyunda istediğiniz transferleri yapıp, şampiyon olmanın en büyük adayı olacaksınız.

Club Soccer Director 2018 Hileli Mod Apk

Club Soccer Director 2018 Full Hile Mod Apk-3

Sizler için sitemizde sürekli en yeni ve güncel oyunları paylaşmaya çalışıyoruz. Bu paylaştığımız oyunlara Apk indir bağlantısına tıklayarak ulaşabilir ve sevdiğiniz oyunu kolayca indirerek Hileli olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Sitemizi her gün 1 kez de olsa ziyaret ederseniz herkesten önce hileli oyunlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca Club Soccer Director 2018 için de görüşlerinizi aşağıdan yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Club Soccer Director 2018 Hileli Mod Apk

Club Soccer Director 2018 Full Hile Mod Apk-4

Club Soccer Director 2018 Full Hile Mod Apk

BOYUT : 62.5 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Spor, Yarış

APKSMOBI (APK): Club Soccer Director 2018 Full Hile Mod Apk v2.0.8e

APKSMOBI (APK): Club Soccer Director 2018 Full Hile Mod Apk v2.0.6

DIREKT : Club Soccer Director 2018 Hileli Mod Apk

Paylaşmak Güzeldir
Coach Bus Simülatör Driving 2 Full Hile Mod Apk v1.1.7 Train Driver 2018 Full Hile Mod Apk v1.2.0
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.