Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678

Clash Of Clans Bot Programı MyBot Run

Clash Of Clans MyBot Run Açıklaması:

En popüler oyunlardan olan Clash of Clans Hile arayan bir çok kullanıcı mevcut. Bu kullanıcılarımız için sitemizde ayrıntılı bir konu olarak buradaki linkte sunduk. Android için clash of clans  oyununda nasıl bot programı kullanılır, kurulur şimdi de bundan bahsedeceğiz.
Clash of clans mybot run programı için gerekli işletim sistemleri ve kurulum linkleri yazının altında verilmiştir. MyBot run programının kurulumu ve diğer yardımcı uygulama BlueStacks indirmenizi kurulumunun nasıl yapıldığının anlatıldığı bir video da yazımızda mevcut.

blank

Clash Of Clans Bot Programı MyBot Run

Donanım Gereksinimleri
1. x86-64 işlemci ile Sanallaştırma AMD-v / AMD-Vi veya Intel VT-x / Intel VT-d
2. 4GB RAM / ana bellek
3. 12GB kullanılabilir disk alanı
4. Bilgisayarınızın grafik sürücülerinin sürücüleri, OpenGL ES 2.0 ile uyumluluk için güncellenmelidir
5. 366×768, bu botu çalıştırmak için minimum ekran boyutudur ve Bot’un düzgün çalışmasına izin vermek için windows görev çubuğunu otomatik olarak gizlemeniz gerekecektir.
Bot, BlueStacks penceresinin tamamının başlatılması ve bina yerleri öğrenilirken görülebilmesi gerekir. Çalışma sırasında BS penceresinin üst üste binen herhangi bir penceresine de sahip olamazsınız. Bu kurallara uyulmaması, binaları tespit ederken hatalar yaratacaktır.
Yazılım Gereksinimleri
En az Windows Vista / 7/8 / 8.1 / 10’a sahip olmalısınız. (MBR 5.X + artık Windows XP’yi desteklemez; Windows XP kullanıyorsanız İşletim sisteminizi yükseltin)
Android emülatörü: BlueStacks App Player 0.9.XX VEYA BlueStacks App Player 0.10.XX (Önerilir) veya BlueStacks 2.0.2 veya MEmu 2.5.0 veya Droid4X 0.9.0.1 beta
Microsoft Visual C ++ 2010 Yeniden Dağıtılabilir Paketi (x86)
Microsoft .NET Framework 4.0
AutoIt
Dirext X 9.0 veya üstü sisteminizde kurulu olması gerekir.
Not: BlueStacks, VM ya da VPS’de aynı bilgisayarda yüklü olan bir sanal makineye (örneğin, Microsoft Virtual PC, VMWare Workstation veya Oracle Virtualbox) sahipseniz, BlueStacks App Player’ı yüklemenizi önermiyoruz.

blank

Clash Of Clans Bot Programı MyBot Run

Clash Of Clans MyBot Run kurulumundan önce;
-MyBot sadece Clash Of Clans İngilizce dilini destekliyor.

-Town Hall 7’nin altındaki tüm kullanıcılar için bazı önemli notlar:
Bu bot Belediye Binası 6. seviye ve üstü baz istasyonları da kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bot, Belediye Binası 4. ve üzeri seviyedeki oyunlarda çalışacak şekilde gösterildi test edildi. 4-6 arasındaki TH’da kullanımı, özellikle kışla veya kampları iyileştirirken görüntü algılama sorunlarına sahip olacak. Bu sorunlar düzeltilemez. Mybot çalışa bilmesi en az 2 barakanın ve birlik eğitim kodunun yükseltilmemesi gerekiyor. Bilinen sorunları önlemek için TH5’in altındaki tüm kullanıcılar için “kışla modu” birlik eğitimi önerilir. Geliştiriciler botun işlem esnasında mücevheri kullanmadığından emin olmak için özen göstermişler, ancak depolama alanlarının küçüklüğü ve TH4’ün altındaki birliklerin ve yükseltmelerin nispeten yüksek maliyetlerinden dolayı bot, taşlar kullanmayı deneyecektir. Seviye 6’nın altındaki TH’de kullanım önerilmez veya desteklenmez.

blank

Clash Of Clans Bot Programı MyBot Run

Clash Of Clans MyBot Run android‘in çalışabilmesi için PC’nizin Uyku Ayarlarını düzenleyerek “Uyku moduna geçmesini” engelleyerek ekranın daima açık kalmasını sağlayın.
MyBot, görüntü algılama özelliğini kullanır ve ekran / GPU kapalıysa çalışmaz. Kontrol Paneli / Güç Seçenekleri DPI ölçeklendirme% 100 olmalı …
Görüntü Algılamanın doğru olması gerekir Boyut / çözünürlük.
Bunları ayarladıktan sonra BlueStacks 7.1.4 programı ve MyBot Run bot programını kurunuz.

Clash Of Clans Bot Programı MyBot Run V7.1.4

BOYUT : 13.9 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Uygulama,Bot

APKSMOBI : Clash Of Clans Bot Programı MyBot Run V7.1.4

blank

Paylaşmak Güzeldir
Clash Of Magic CoC Hileli Mod Apk indir BlueStacks App Player
Benzer Yazılar
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678