Cave Mine Construction Simulator Android Full Hile Mod Apk-1

Cave Mine Construction Simulator Apk oyunu, trimcogames tarafından geliştirilmiş simülasyon oyunudur. Oyunun da damperli kamyonun anahtarlarını alacak ve bir yeraltı kompleksinin inşaatı için büyük bir proje üzerinde çalışmaya gidecek. Dünyanın derinliklerine doğru ilerlerken, gereksiz çöplerin ve kayaların ilerlemenizi engelleyen her şeyin kaldırılmak için uğraşmanız gerekir. Verimliliği artırmak, hafriyatı taşımak ve daha iyi bir sonuç için araç filonuzu güncellemeniz gerekecektir.
Aradığımız inşaat işçisi misiniz?

Cave Mine Construction Simulator Android Full Hile Mod Apk-2

blank

Cave Mine Construction Simulator Android Full Hile Mod Apk-3

Bu zorlu Cave Mine Construction Simulator Android oyunun da büyük bir mağara içerisin de arama yapacağınız bir sistemdir. Her türlü inşaat aracını da süreceksiniz. Ağır makineleriniz ile girin ve tüm büyük kayaları yükleyici sayesin de damperli kamyona yükleyin ve çıkarın. Yeterli miktarda oda varsa, büyük bir ekskavatörde de çalışacaksınız.
Tüm zorlu inşaat oyunları görevlerini tamamlayın!
Özellikle büyük mağara madenlerinde inşaat işçisi olmak zor bir iş! Madenden çıkış yolunu bulabilir misin? Cave Mine Construction Simulator Android de, sevdiğiniz inşaat oyunları araçlarını yükseltebilir ve onlara istediğiniz rengi verebilirsiniz! Bu eğlenceli inşaat simülatörü için hazır mısınız?

blank

Cave Mine Construction Simulator Android Full Hile Mod Apk-4

blank

Cave Mine Construction Simulator Android Full Hile Mod Apk-5

Cave Mine Construction Simulator Apk oyunu içerisinde yaşanan maddi sıkıntılar ve oyunun genel zorluklar nedeni ile Cave Mine Construction Simulator Full Hile versiyonu ile sunduk. Cave Mine Construction Simulator Mod Apk dosyasını aşağıdaki linklerden indirip kurabilirsiniz. Artık Cave Mine Construction Simulator Android oyununu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Cave Mine Construction Simulator Hileli Apk dosyası içerisinde sınırsız para hilesi bulunmaktadır. Bu sayede oyun içerisinde çok daha rahat alış veriş yapacaksınız.

 

Cave Mine Construction Simulator Full Hile Mod Apk

BOYUT : 85.8 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Simülasyon

APKSMOBI (APK): Cave Mine Construction Simulator Full Hile Mod Apk v1.1

Paylaşmak Güzeldir
Farming Simulator 16 Full Hile Mod Apk v1.1.1.6 Sandbox Strategy Tactics Android Full Hile Mod Apk v1.0.34
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.