Captain Tsubasa Dream Team Full Hile Mod Apk

Kaptan Tsubasa Apk oyunun da rüya takımını oluşturmak ve yenilmez bir futbol takımı toplamak. Futbolcularınızı sahada kontrol edin ve gergin maçları kazanın. Bu heyecan verici Android oyununda popüler bir çizgi filmin kahramanlarıyla tanışacak ve bir gençlik futbol takımını yönetmekte kendinizi deneye bileceksiniz. Ekibinize, her biri benzersiz yetenek özelliklerine sahip yeni futbol oyuncuları ekleyin. Futbolcularınızın özelliklerini yükseltmek için eğitin. Her maçtan önce bir strateji geliştirin. Dünyanın her yerinden oynayan oyuncuların takımlarını yen.
En sevdiğiniz oyuncuları seçin, kendi eşsiz rüya takımınızı yaratın ve dünyanın dört bir yanından diğer kullanıcılarla savaşın!

Captain Tsubasa Dream Team Full Hile Mod Apk-5

Otantik “Kaptan Tsubasa Mobile” deneyimi için İnanılmaz Özel Beceriler!
Tsubasa Ozora’nın gol Vuruşu… Kojiro Hyuga’nın Kaplan Atışı… Orijinal çizgi dizinin tüm özel yetenekleri çarpıcı 3D’de yeniden yaratılıyor! Karakter kesimlerini ve seslerini kaçırmak istemezsiniz!

Yoğun Maçlar Sizleri Bekliyor!
Oyun kontrolleri, akıllı telefonlar için optimize edilmiş, pürüzsüz, sezgisel ve stressiz bir oyun deneyimi yaratıyor! Sahada ustalaşmak ve futbol dünyasını fethetmek için diğer takımlarla yarışın!

blank

Captain Tsubasa Dream Team Full Hile Mod Apk-3

Hikaye Modunda orijinal hikayeyi yeniden yaşayın! Kendinizi tekrar Tsubasa’nın ortaokul günlerine götürün ve nostaljik anıları yeniden yaşayın!

Takım Düzenleme
Oyuncular, takım formasyonu, kit ve benzeri tüm kişisel olarak benzersiz bir rüya ekibi yaratmanıza izin veren, özgürce özelleştirilebilir!

Oyuncularınızı güçlendirin!
Oyuncularını eğit ve onlara güç ver! Aynı karakter arasında özel yetenekler transfer etmek de mümkündür! Kendi orijinal stratejilerinizi geliştirmek için destekli oyuncularınızı kullanın, ardından rakiplerinizi göstermek için kullanın!

blank

Captain Tsubasa Dream Team Full Hile Mod Apk-2

Captain Tsubasa Dream Team Apk Oyun Özellikleri:

– Ünlü karakterler
– Benzersiz becerileri
– Dinamik eşleşmeler
– Diğer oyuncularla yarışın
– Farklı oyun modları

blank

Captain Tsubasa Dream Team Full Hile Mod Apk-1

Captain Tsubasa Dream Team Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Captain Tsubasa Dream Team Full Hile versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linklerden Captain Tsubasa Dream Team Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Captain Tsubasa Dream Team Android oyununu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Captain Tsubasa Dream Team Hileli Apk dosyası içerisinde işinizi kolaylayştıracak hileler bulunmaktadır. Captain Tsubasa Apk oyununu hileli olarak oynayabilir, oyun içerisinde istediğiniz gibi davranabilirsiniz.

 

Captain Tsubasa Dream Team Full Hile Mod Apk

BOYUT : 51.7 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Yarış, Spor

APKSMOBI (APK): Captain Tsubasa Dream Team Full Hile Mod Apk v2.1.0

APKSMOBI (APK): Captain Tsubasa Dream Team Full Hile Mod Apk v1.12.0

APKSMOBI (APK): Captain Tsubasa Dream Team Full Hile Mod Apk v1.11.2

APKSMOBI (MOD APK): Captain Tsubasa Dream Team Full Hile Mod Apk v1.10.2

Paylaşmak Güzeldir
Road Riot Full HileMod Apk v1.29.33 Big Bang Racing Full Hile Mod Apk v3.7.2
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.