Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841
Bus Simulator 17 Full Hile Mod Apk indir v2.0.0 | Full Hile APK indir

Ovidiu Pop stüdyosunun geliştirdiği Android oyunda sizler bir otobüs şoförü olacak ve farklı ortamlarda otobüs kullanacaksınız. Sizlere gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşatan oyunda farklı iklim koşullarında aracınızı süreceksiniz. Rotanızı ister kendiniz belirleyecek, ister oyunun verdiği bir rotada ilerleyerek görevlerinizi yerine getireceksiniz. Duraklardan yolcular alacak ve diğer duraklara yolcuları bırakacaksınız. Bu sırada şehir içinde ve dışında sürüşler yapacak ve şehir içinde ve dışında aracınızı kurallara göre süreceksiniz. Yüksek grafiklere sahip oyunda aracınızı farklı kamera bakış açısında sürebileceksiniz. Kameranızı araç içerisine aldığınızda iç aynalardan etrafı kontrole edebilecek ve bu da sizlere gerçekçi bir atmosfer katacak. Bus Simulator 17 Mobile‘de aracınızı kullanırken bir çok manuel kontrole sahip olarak daha eğlenceli bir şekilde oynayacaksınız. Ayrıca oyunu çoklu modda da diğer oyuncular ile birlikte oynayabileceksiniz. .

Bus Simulator 17 Hileli Apk

Bus Simulator 17 Full Hile Mod Apk indir

Bus Simulator 17 Apk indir oyunu içerisinde yaşanan maddi sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Bus Simulator 17 Full Hile versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten Bus Simulator 17 Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Bus Simulator 17 Android oyunu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Bus Simulator 17 Hileli Apk dosyası içerisin de bütün kilitler açık hilesi bulunmaktadır.

Bus Simulator 17 Hileli Apk

Bus Simulator 17 Full Hile Mod Apk indir-1

Böylece oyunu Apk indirerek sınırsız Paraya sahip olacak ve oyunda bir çok otobüsten dilediğinizi alarak görevinizi başlayabileceksiniz

Bus Simulator 17 Full Hile Mod Apk indir

BOYUT : 143.6 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Simülasyon

blank

Paylaşmak Güzeldir
Toy Blast Full Hile Mod Apk v7831 Spotify Music Premium Full Mod Apk v8.6
1 Yorum
  1. Yazar
    Ferid

    Qəşəəy

Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841