Batman The Enemy Within Full Hileli Mod Apk indir

Batman The Enemy Within Apk indir oyunu, Batman karakterinin arkasındaki ödüllü stüdyodan çıkan The Enemy Within bu son bölümde The Telltale Seriesin, yeni beş bölümlü, epizodik bir oyun serisidir. Batman The Enemy Within Full Hileli Mod Apk dosyası ile bölüm kilitleri açılmış bir oyun karşınız da olacaktır. Batman The Enemy Within bölümünde hem Bruce Wayne hem de Batman’i bekleyen yeni tehlikeli roller bulunmakta.

Batman The Enemy Within Full Hileli Mod Apk indir

Riddler karakterinin Gotham City’yi geri dönmesinden sonra Gotham City de artık terör başlamış demektir. Riddler’in korkunç bulmacaları daha büyük bir krizin başlangıcı olacaktır.

Batman The Enemy Within Full Hileli Mod Apk indir

Gelişmekte olan Joker,ve acımasız bir federal ajanın gelişiyle birlikte, Batman ve Bruce Wayne’in bir dizi aldatmacayı üstlenirken, bunları çözmek için bir dizi tedirgin ittifaklara yönelmesi gerekir. Batman ve Bruce Wayne’nin yeni müttefiklerinden hangisini güvenmeyi seçeceksiniz?

Batman The Enemy Within Full Hileli Mod Apk indir

Batman The Telltale Series‘in ilk sezonundaki oyuncuların seçimleri isteğe bağlı olarak düşman İçinde gerçekleştirilecek olsa da, bu yeni sezonda hem geri dönen taraftarlar hem de yeni oyuncular tarafından erişilebilecek. Bu sezon Telltale’in çevrimiçi bağlantılı herhangi bir mobil cihazdan hikayenin yönünü belirlemenize yardımcı olarak arkadaşlarınızın ve ailenizin maceraya birlikte katılmalarını sağlayan Telltale’in benzersiz çok oyunculu “Crowd Play” özelliğini de içeriyor.

Batman The Enemy Within Full Hileli Mod Apk indir

Batman The Enemy Within Full Hileli Apk oyun görsel grafikler açısından mükemmel seviyede, ses kalitesi, 3D grafikler, seslendirmeler ve hikaye modu gerçekten çok kaliteli bir yapım. Bir film izliyormuş ve bu filmin içerisin de Batman rolünde siz varmışsınız gibi gerçeğinin yansıtıyor.

Batman The Enemy Within Full Hileli Mod Apk indir

Batman The Enemy Within Mod Apk dosyasın da bölüm kilitleri kaldırılmış bir şekilde oyunu oynayacaksınız. Daha ilerleyen bir zamanda farklı hile apk mod dosyaları çıkması halinde yüklenecektir.

WWE Immortals Android v2.6.1 Para Hile Mod Apk

BOYUT : 1.74 GB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK+DATA): Batman The Enemy Within Full Hileli Mod Apk indir v0.12

APKSMOBI (APK): Batman The Enemy Within Full Hileli Mod Apk indir 0.10

APKSMOBI (DATA): Batman The Enemy Within Full Hileli Mod Apk indir 0.10

Paylaşmak Güzeldir
Asphalt Street Storm Racing Android Full Hile Mod Apk v1.5.0n Farming Simulator 18 Full Hile Mod Apk v1.2.0.5
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.