Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841
Basketbol Arena Elmas - Para Hileli Mod Apk | Full Hile APK indir

Basketbol Arena Elmas - Para Hileli Mod Apk

Basketbol Arena Elmas – Para Hileli Mod Apk

Efsanevi oyun Kafa Topu 2’nin yaratıcılarından basketbol severler içinde yine bir efsanevi oyun geldi. Kafa Topu 2 oynayanların bu oyuna daha kolay hakim olacağı Basketbol Arena’da karakterini ve takımını oluştur ve sizin gibi oyuncular karşısında sahada tüm yeteneklerini sergilemeye başla. 1v1 basket maçlarına katılacağınız oyunda takımınızı kurduktan sonra maçlara çık ve rakibini yendikçe takımını geliştir ve yeni koç alarak, ligde üst sıralarda yer almak için gerekli olan her şeyi yapmaya başla!

Basketbol Arena hileli apk ile sizler oyunda karakterinizi geliştirerek, vuruşlarını daha iyi hale getirecek ve maç sırasında basket atmanızı kolaylaştıracaksınız. Tabi rakibinizde en az sizin kadar belki sizden daha güçlü olacak. Bu yüzden yetenek kartlarını çok iyi kullanmalısın. Rakip oyuncuyu en iyi zamanlama ile dondur yada diğer yetenek kartlarıyla onu bloke et ve onun sizin potanıza basket atmasını engelle. Onu engeller engellemez topu kapın ve oldukça kısıtlı zamanda o çözülmeden rakibinizin potasına basket atarak, sayı kazanın. Maçı kazanmaya çalışın ve çeşitli ödüller kazanarak, hem karakterini hem de takımını daha güçlü hale getirip, ligde en üst sıraya yerleşin. Unutmayın ki ligde en üst sıraya yerleşmek kolay olabilir ama konumunuzu korumak için daha fazla mücadele etmeniz gerekecek.

Oyunun en güzel diğer tarafı ise arkadaşlarınızla da 1v1 yapabilmeniz. Arkadaşlarınızla rekabet dolu bir ortam oluşturun ve birbirinizle mücadele edin ve en iyinin kim olduğunu tüm çevrenize gösterin. Basketbol Arena’da para ve elmas bulma konusunda bazı sorunlar yaşanıyor. Karakterinizi daha hızlı geliştirmeniz ve en güçlü takıma sahip olabilmeniz için oyunu sizlere hem para hileli hem de elmas hileli olarak indirmenize sunuyorum. Basketbol Arena Elmas hileli apk ve Basketbol Arena Para hileli apk indirerek, oyunda sınırsız para ve elmas hilesine sahip olun ve tüm karakterlerin ve yeteneklerin kilitlerini açıp, en üst seviyede geliştirerek, en iyi karakterle sahada ki yerinizi alıp, tüm rakiplerinizi ezmeye başlayın.

Basketbol Arena Elmas Hileli Apk

Basketbol Arena Elmas Hileli Apk

Basketbol Arena Para Hileli Apk

Basketbol Arena Para Hileli Apk

Basketbol Arena Hileli Mod Apk

Basketbol Arena Hileli Mod Apk

Pes 2015 İndirme Linkleri

BOYUT : 151 MB

ANDROID : 5.1 ve Üzeri

blank

Paylaşmak Güzeldir
Clash of Kings Hileli Mod Apk v6.30.0 Online Kafa Topu Hileli Apk indir
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2841