Asphalt 9 Legends Android Full Apk

Asphalt 9 Legends Apk, Gameloft tarafından geliştirilip android için yayımladı ve serin yeni oyunudur . Seçiminizi dünyanın en prestijli 50 otomobilleri ile çevrimiçi yarışlara katılın. Sadece efsanelerin bir araya geldiği yepyeni bir yarış oyunu. Asphalt 9 Legends Android Gameloft’un arcade araba yarışı oyunu  Asphalt 8 AirborneAsphalt OverdriveAsphalt Street Storm Racing, ve Asphalt Xtreme geri döndüler. Asphalt 9 Legends Full Apk adıyla çıkarılan oyun binlerce kez indirildi ve çok fazla dil desteği ile geldi. Gücünü açığa çıkaracak mükemmel bir yarış oyunu. Her zaman ki gibi cihazlar da kullanılabilir. Grafikler efsanevi, lisanslı egzotik otomobiller ve yarış pistlerinin müthiş modellemesi, online ve kariyer modları sizi uzun süre oyuna kilitleyecektir … Asphalt 9 Legends Apk ile ilk kez seçenekler de var. En iyi arcade yarış oyunu mobil platformda.

Asphalt 9 Legends Android Full Apk-2

Araba düzenleyici çok daha detaylı. Arabanızın renk ve malzemelerini tam istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca jantın rengini, ateş tutamını ve karbon parçacıklarını da ekleyebilirsiniz. Asfalt serisinde ilk kez bir kulüp kurabilir ve kilometre taşları ödüllerini açmak için diğer yarışçılarla çalışabilirsiniz. Çok oyunculu modda (World Series Multiplayer) kariyer modunda 800 yarış sunan ve 60 sezonda farklı liglerde 8 oyuncuya karşı gerçek zamanlı bir yarışma sunan yeni bir kontrol sistemi ile geliyor. Manuel kontroller (eğim ve dokunmatik tabanlı kontrol) ile profesyonel bir Asfalt Racer gibi yarışabilirsiniz.

blank

Asphalt 9 Legends Android Full Apk-4

Asphalt 9 Legends Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Asphalt 9 Legends Full Hile versiyonunu sizlere sunuyoruz. Aşağıdaki linkten Asphalt 9 Legends Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Asphalt 9 Legends Android oyununu hileli bir şekilde rahatlıkla oynayabilirsiniz. Asphalt 9 Legends Hileli Apk dosyası içerisin de FULL APK dosyası bulunmaktadır.

blank

Asphalt 9 Legends Android Full Apk-5

Asphalt 9 Legends Full Apk Kurulum İçin Önemli Not:
Akıllı Telefon Gizlilik Ayarları Bugün Etkinleştirmek için ihtiyacınız var
Asfalt 9 Efsaneleri MOD APK’nın cihazınızın Bilinmeyen Kaynak ayarlarını
etkinleştirmeden önce etkinleştirmesi gerekir Etkinleştirilemiyor Bilinmiyor kaynak ayarları Android cihazınızda en iyi Asfalt 9 Legends Apk Mod yükleyicisini yükleyemezsiniz
Bilinmeyen Kaynakları etkinleştirmek için seçeneğiyle,
mobil cihazınızın Ayarlar Menüsüne giriş yaparak Güvenlik Ayarlarınızı değiştirmeniz gerekir .

blank

Asphalt 9 Legends Android Full Apk-6

blank

Asphalt 9 Legends Android Full Apk-3

Asphalt 9 Legends Mobil Apk için çalışmalar devam etmektedir. Asphalt 9 Legends Apk piyasaya çıktığı zaman hemen siteye yüklenecektir. Bununla beraber Asphalt 9 Legends Hile araştırmalarımız devam edecektir.

 

Asphalt 9 Legends Full Apk

BOYUT : 1.2 GB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Yarış, Aksiyon

APKSMOBI (APK): Asphalt 9 Legends Full Apk v0.5.3a

APKSMOBI (APK): Asphalt 9 Legends Full Apk v0.4.6s

APKSMOBI (APK): Asphalt 9 Legends Full Apk

Paylaşmak Güzeldir
FRAG Pro Shooter Para – Elmas Hileli Mod Apk İndir Cover Fire Full Hile Mod Apk v1.20.17
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.