Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678
Animus Stand Alone Full Hile Mod Apk v1.1.5 - Full Hile APK indir

Animus Stand Alone Android Full Hile Mod Apk

Animus Stand Alone Apk oyunu, ​​TENBIRDS tarafından geliştirilmiş ve sunulmuştur. Şimdi birçok kişi oyunun Karanlık Souls Remastered dönüşü bekliyor. Bu heyecan verici oyun Dark Souls serisine benzer yüksek seviyeli bir Aksiyon RPG oyunu. Bu oyun karanlık güçler tarafından kontrol edilir. Oyuncu kendi yönettiği karaktere saldıran şeytanlarla savaşmalıdır. Tabii ki bu şeytanları öldürmek zor olacaktır. tehlikeli şeytanlarla antik harabelerin içerisin de yüz yüze savaşacaksınız. Oyun Ire: Blood Memory oyunu devamıdır.

blank

Animus Stand Alone Android Full Hile Mod Apk-3

Bu oyun geçen sene sonuncusunda piyasaya sürüldü ve Android hayranları platformda oyunun geleceğini dört gözle bekliyorlardı ve son olarak, Animus – Stand Alone artık Android için 250 $ ‘a ulaşabiliyor.
Oyunda çarpıcı bir kesim sahnenin zorluk seviyesi 5 bulmaktadır. Oyun içerisinde 4 alan, 24 ana görev (zorluk seviyesi başına), görevler bulunmaktadır.

blank

Animus Stand Alone Android Full Hile Mod Apk-6

Savaş mekaniği Dark Souls serilerini ve Bloodborne’u anımsatıyor. Ek olarak, MonsterHunter’dan, beceri ve yeterlilik gibi birçok özellik esinlenmiştir. Tüm ekipmanların aynı becerileri taşımadığını belirtilmeliyim. Bununla birlikte, savaşın sapkınlığı ve çevikliği, Dark Souls ve Bloodborne’dan çok esinlenmiştir. Ancak, Soulsborne serisinden farklı olarak, Animus sadece 1 v 1 savaş değil, bir düşmanın saldırılarına karşı savunmak için savaşa başlamadan önce ekipmanı ayarlamasıdır.

blank

Animus Stand Alone Android Full Hile Mod Apk-2

Oyun, yüksek bir performans oyunu olduğundan, oyun ağırlıklı olarak cihaz performansına dayanır. Kullanıcının Android cihaz modeline, durumuna ve arka planda başka uygulamalar çalışıp çalışmasına bağlı olarak  değişikler gösterebilir. Oyun içerisinde takılmalar meydana gelirse, yapılacak en iyi şey grafik seviyesini veya dokusunu azaltmak için ayarlara girmektir. Bu, oyun içindeki kontrollerin daha yumuşak ve daha duyarlı bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

blank

Animus Stand Alone Android Full Hile Mod Apk-4

Animus Stand Alone Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Animus Stand Alone Full Hile versiyonunu sizlere sunuyoruz. Aşağıdaki linkten Animus Stand Alone Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Animus Stand Alone Android oyununu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Animus Stand Alone Hileli Apk dosyası içerisinde sınırsız altın, sınırsız mücevher ve sınırsız para hilesi bulunmaktadır. Bu sayede oyun içerisinde karakterinizi güçlendirip çok daha rahat geliştirmelerinizi yapacaksınız.

blank

Animus Stand Alone Android Full Hile Mod Apk-5

 

Animus Stand Alone Full Hile Mod Apk

BOYUT : 1.02 GB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK): Animus Stand Alone Full Hile Mod Apk v1.1.5

APKSMOBI (APK): Animus Stand Alone Full Hile Mod Apk v1.1.3

blank

Paylaşmak Güzeldir
World War Heroes Full Hile Mod Apk v1.8.2 Iron Avenger 2 No Limits Full Hile Mod Apk v1.601
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/full/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678